Co myslite,preco sa objavili zvlastne chripky a virusy?

Príspevok v téme: Co myslite,preco sa objavili zvlastne chripky a virusy?
Keituskaaaa

Pravda je taka,ze na nasej planete je 6miliard ludi.Aj male dieta si vie spocitat 2 a 2,.. hlad,nedostatok prirodnych zdrojov,narast ludi,ktori sa vdaka medicine dozivaju vysokeho veku,financne krizy,a kazdy z nas zrejme vie ako banky vlastne funguju a to nielen v amerike.. A zrazu vtacie,prasacie chripky,nove virusy a smrtelne nebezpecne choroby.. co myslite,ze to len tak spadlo z neba?? Podla mojho nazoru niekomu ocividne prekaza pocet ludi na tejto planete,.. biologicke zbrane su predsa este horsie ako atomovky,.. ak niekedy bude nejaka 3.svetova,tak bude vyuzivat prave toto..
najlepsia cesta ako sa zbavit prebytocnych ludi na planete je vypustit virus,.. povedala by som,ze USA su v tomto velmi 'zbehli'... co si o tom myslite?

farmaceutka1

Odporucam nepozerat spravy a nepozerat filmy, kde vystupuju tajni agenti, ktori rozprasuju biologicke zbrane pochadzajuce z nejakych tajnych laboratorii, o ktorych nikto nic nevie...
Budete usetreni zbytocneho premyslania a zdravotnici budu usetreni navalu ludi, ktori raz kychnu a hned bezia k lekarovi s presvedcenim, ze maju krochkaciu chripku...

jajka001

nejde o ziadnu paranoju. vyse roka sa nas snazia media presvedcit ze je tu vrazdiaci virus, prasacia chripka, pritom ako vsetci vieme, nie je to vobec take zavazne. uz v minulosti sa problemy riesili tak, ze sa zakryvali skutocne problemy tym,ze sa umelo nafukovali ine. myslim ze keby tu niekto umyselne chcel sirit virus, tak sme uz vsetci nakazeni. ale ta panika co je okolo toho je umelo vyvolana. a ma svoj ucel. a to ten, aby sa predalo co najviac vakcin a aby sa dalo co najviac ludi zaockovat. ak sa nedate zaockovat, ohrozuje ostatnych a teda sa chovate nepriatelsky. a dalej to uz vsetci co si trochu pamatame a pozname historiu, pozname.

farmaceutka1

O tych hlaseniach o postrekujucich lietadlach si myslim svoje :-DDD
Vazne si Peto myslis, ze si taky dolezity, ze ta musi niekto mocny "postrekovat"? Ak ano, navstiv psychoterapeuta (to je moja dobra rada a zadarmo).

luckalulucy

Preco nikto nepovie v televiznych novinach v akych podmienkach ziju ludia na Ukrajine?Nemaju si kde umyt ruky,nemaju zakladne lieky,vitamin C,paralen,niektori ziju v odmoch kde nie je kurenie.Je tam bieda,spina,zima,cudujete sa,ze su ludia chori?

RNG

nuz ja sa az tak nesmejem, je plno skupin velmi silnych na svete, ktori taketo veci vedia previest. Ci sa to deje teraz, to neviem, ale nie je to vobec na smiech a JE to mozne.
A to nehovorim o ziadnych "vladcoch svete", dnes aj obycajny mikrobiologicky labak je schopny geneticky vyslachtit rozne mikroby, vcitane virusov a to pomerne lacno, rozhodne v dostupnosti financii mnohych zlych ludi na svete. A vobec to nemusi byt krajina, ale len jednotlivec alebo mala skupinka.

Peto T

farmaceutka1: Tebe sa nezdá zvláštne, že ľudia na Ukrajine hlásili nízke prelety postrekujúcich lietadiel, a o pár dní v tých istých mestách vypukla epidémia, že za pár dní boli zničoho nič státisíce chorých? Takto sa, pokiaľ viem, bežná epidémia nespráva.

Navyše, ani po 2 týždňoch neoznámili, ani úrady, ani WHO, aký vírus to vlastne bol (prasacích bolo pomerne málo). To je divné, zvyčajne to vedia povedať za 2-3 dni.

Peto T

lucinkalucy: Jednoducho pošli Žiadosť o⁠ informáciu v⁠ zmysle Zákona č. 211/2000 Z.z.

na adresu:

Odbor epidemiológie
Regionálny úrad verejného zdravotníctva
Cesta k⁠ nemocnici 1
975 56 Banská Bystrica

Môžu Ti účtovať niekoľko centov až eur režijných nákladov. Ak pošleš žiadosť emailom, budeš to mať zadarmo.