Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Komplikovany karcinom prsnika

Príspevok v téme: Komplikovany karcinom prsnika
mirabelka1

Mam komplikovany karcinom prsnika s metastazami v kozi a v lymfatickych uzlinach s mimoriadne nepriaznivou prognozou. Presla som klasickou liecbou opakovane a stav sa mi rapidne zhorsoval,teraz sa liecim stvrty mesiac alternativne cez Damiana. Beriem vysoke davky vit C, Amygdalin a MMS v roznych kombinaciach. Skutocne to zabera, mozem odporucat. Pozdravujem Damiana.

RNG

datelinka, inac patri to aj pre teba, lebo hrozit niekomu s cintorinom za to, ze berie lekarmi prehlasene neskodne potravinove doplnky je predsa len bezcharakternost.
A obvinit niekoho z toho, ze jeho rady potravinovych doplnkov niekoho priviedli do hrobu je spinavost, za ktoru by mohol nespravodlivo obvineny sudit za defamaciu(poskodenie charakteru)
Neviem, ze neviete pochopit, ze za taketo zastrasovanie bez dokazov a ociernovanie, obvinovanie az za sposobenie smrti, hoci aj neumyselne mozete skoncit vo vazeni!
To je velmi vazne obvinenie!

Ja neviem, co vas v skole naucili o ustave a pravoch ludi, ale zrejme dokopy nic. Ale podla zakona neznalost nie je ospravedlnenim.

RNG

bingham, v civilizovanej demokretickej spolocnosti nie je ten vinny, ktoreho obvini niekto, ale ten, ktoremu to dokazu. Zrejme ty ale pochadzas a reprezentujes inu spolocnost, spolocnost, v ktorejej netreba vinu dokazat, staci niekoho obvinit, oplut.
Bolo mnoho vedcov, ktori prispeli do lekarskych vied aj ked neboli sami vobec lekari. To si mozes najst vo vyskume prakticky vsetkych dnesnych uznavanych liekov.
Takze lekarsky diplom este nikomu nedal automaticke pravo mat pravdu v zrovnanim s inymi ludmi, co sa tymto zaoberaju.
Nejeden mikrobiolog, nie lekar dostal aj Nobelovu cenu za medicinu.
Takze z toho vyplyva, ze pravdu ma ten, ktory ju vie dokazat a podlozit statistikou, nie ten, ktoreho lekarska spolocnost formalne uzna.
Nuz a ja sa odvolavam na prace lekarov, ktori su v jednotlivych odboroch hlboko zaujati a maju mimoriadne vysledky. Samozrejme, kedze ty a velka vacsina lekarov ich prace nestuduje, nemaju o tom ani sajnu, ale nafukuju sa, ze vsetko o tom vedia.
Pricom su duty ako sudy.Teda v tomto odbore.Odbore alternativnej mediciny.
Tvrdit, ze nieco vies bez studia toho odboru zavana tupostou. A neustale opakovanie toho tvrdenia, napriek tomu, ze som x krat vysvetlil, o co sa jedna hranici s fanatizmom a hroznou zadubenostou.
Ale ked ti to vyhovuje, pre mna za mna v tom zotrvaj, len sa nesnas ostatnych presvecit, ze neznalost=znalost, lebo tomu chyba zakladna logika

kosa

bingham,

trosku si to prehnal.

RNG niekolkokrat zdoraznil ze nim prezentovane nazory pochadzaju z roznych odbornych periodik.

Teda nazory kotre presentuje nenik su jeho ale nazory STUDOVANYCH LEKAROV a PRAKTIKOV.

v medicine NEROZHODUJE DIPLOM ALE SCHOPNOSTI. a my sme sa uz NERAZ PRESVEDCILI ZE DIPLOM z nasich medicinskych instituciji niekedy stoji za tu povesnu tlacinku...( v prenesenom i doslovnom vyzname).

Nim prezentovane rady, ci odborne alebo neodborne su v anglickom jazyku tzv SEKND OPYNJN. po slovensky to znamena...ci lekar hovori pravdu...( nakolko neraz sa stavalo ze lekari nehovorili pravdu z roznych dovodov, nasledkom coho pacjenti ZOMJERALI).

Ak chces vedjet ci nazory z jeho roznych periodik su pravdive ci nje, zacni sa UCIT SA UCIT SA UCIT SA podla sudruha LENINa.

datelinka

chlapci, vidim ze vas to bavi, argumentovat a protirecit a ja vam chcem uzavriet tuto moznost.
ano, ja chcem zmier. dobre viete, ze taketo argumentovania k nicomu nevedu, kazdy ma svoju pravdu a nikto neustupi. najhorsie na tom je, ze tym ze posuvate tuto temu nahor, stale ju dvate viacerym citatelom na oci. budete mat aj vy na svedomi, ked sa niekto dalsi chyti na "prevratnu liecbu rakoviny vitaminom"

datelinka

denz, je to najma kvoli tomu, ze nevidim vyznam temy. pyta si tu niekto radu alebo pomoc? a je mi luto, ze sa tym vlastne propaguju neoverene liecebne postupy. toto je najzavaznejsie, niekto zase naleti a moze si kupovat parcelku na cintorine.

datelinka

kaciatko, zakladatelka temy si tu nechcela nic precitat, ona svojou temou chcela blahorecit damiana za jeho recept na "uspesnu " liecbu rakoviny. ja nevidim v jej teme ziadnu otazku, ziadnu prosbu o radu. ona uz rady dostala. takze z tohoto hladiska ju nelutuj.
temu som uz nahlasila skor, zle sa cita, ako sa navzajom urazate. je mi luto, ze to vacsinou sklzne do takychto ubohosti.

kaciatko7

denz, a k comu by som sa akoze mala podla teba vyjadrit?
k teme rakovina som sa uz navyjadrovala bohate v inej teme...tu bol pokus nieco napisat, no ale takto to dopada povacsinou. nemam co dodat.
len lutujem zakladatelku temy, ktora s dobrym umyslom zalozila tuto temu a ak si bude chciet nieco rozumne precitat, tak neviem, ci to vobec v tej kope prispevkov uplne mimo temy, najde. takze len tolko.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Komplikovany karcinom prsnika - Fórum - ZDRAVIE.sk