Komplikovany karcinom prsnika

Príspevok v téme: Komplikovany karcinom prsnika
mirabelka1

Mam komplikovany karcinom prsnika s metastazami v kozi a v lymfatickych uzlinach s mimoriadne nepriaznivou prognozou. Presla som klasickou liecbou opakovane a stav sa mi rapidne zhorsoval,teraz sa liecim stvrty mesiac alternativne cez Damiana. Beriem vysoke davky vit C, Amygdalin a MMS v roznych kombinaciach. Skutocne to zabera, mozem odporucat. Pozdravujem Damiana.

bingham

Lucyy....som rad ze uz mas domace ulohy urobene..., ale je na case si lahnut...

ked raz aspon zmaturujes...budem brat tvoje prispevky trosku vaznejsie :))

Denz

lucyy- ja marodujem s chrbticou len!!!.....mal som na male a zotavujem si chrbticu!!!!
Tak sa laskavo nestaraj co mne je a preco.

vevericka

denz..no ja len tak, ze aj kaciatko si sem tam nakaciatkuje do vlastneho zaobacika(jemne povedane):)

rng..osobne ponzam dvoch onkologov a nemaju ziadny problem pouzit klasicku medicnu na clenoch svojej rodiny ak by to potrebovali..hlavny problme je (a to ti povie kazdy lekar onkolog), ze maju dane pouzivat protokol..kamenom urazu je, ze nemoze byt predsa rovaky protokol na sice 70 kiloveho cloveka 21 roceho a 70 kiloveho cloveka 55 rocneho..to uzna kazdy..preto sa aj to snazia upravovat..len nie vzdy sa vsetko da a aj napriek upravam sa nie vzdy vsetko podari(netvrd z alternativna medicina zatial vyliecila kazdeho jedneho pacienta, lebo to nedokaze ziadna medicina)

lucyy

bing. RNG pisal k teme, kedze pisatelka temy ma onkologicke ochorenie. Ale podla teba by bola asi k tebe, keby sa zapojila do tvojho hlupeho chatu, ze

Denz

vevericka-:)))
ved kazdy normalny clovek musi chapat,ze velke mnozstvo c vitaminu to sposobuje:)))
to ale kacke nedochadza...zrejme jej uz zanieslo aj mozog.....
ako trepat do seba take mnozstvo vitaminov.......chore!!!!!