Komplikovany karcinom prsnika

Príspevok v téme: Komplikovany karcinom prsnika
mirabelka1

Mam komplikovany karcinom prsnika s metastazami v kozi a v lymfatickych uzlinach s mimoriadne nepriaznivou prognozou. Presla som klasickou liecbou opakovane a stav sa mi rapidne zhorsoval,teraz sa liecim stvrty mesiac alternativne cez Damiana. Beriem vysoke davky vit C, Amygdalin a MMS v roznych kombinaciach. Skutocne to zabera, mozem odporucat. Pozdravujem Damiana.

lucyy

denz, tebe sa vazne pacilo ako to sem zuzic napisala? zda sa ti normalne ze toto napise 17rocne dievca?
a nenazyvaj ma ovecka, ja ti tiez nedavam zvieracie mena.

RNG

nuz ja sem dam len taku malickost na uvahu.
Som zvedavy, ked su tie konvencne metody tak dobre, preco vyse 75% onkologov odmieta na sebe alebo svojich blizkych pouzitie chemoterapie, ako to nakoniec musel priznat prestizny lekarsky casopis, JAMA.
Ale mozno sa to tyka len USA a v Europe a hlavne na Slovensku su ludia inac konstruovani, hahaha.

vevericka

troska sa zamiesam(ked uz je to tu skor pokec), pamatam si ako kaciatko vsade pisalo, ze je neviemm kolko gramov vitaminu C denne, na co jej niekto napisal, ze z toho mozu byt problemy narp oblickove kamene..asi na to nase kaciatko zabudlo, ked v inej teme naisalo, ze si pomocu orientalnej diagnostiky zitilo, ze ma asi problem z oblickami..tak neviem bud chybna diagnsotika alebo, ze by sa predsalen naplnili niecie slova o oblickovych kamienkoch??

lucyy

kaciatko, nevsimaj si ju, ved nema ani 18, este sa musi ucit slusne komunikovat. Opakujem, tema je o inom, nie o hadke medzi klasickou medicinou a alternativnou.

zuzic

no to bol velmi husty argument musim uznat. prazdne reci o mojej inteligenci na ktoru mimochodom tvoja nesiaha. kde su tvoje argumenty? ponizovat ma to ti ide ale hodit normalne argument napr. o teme ktoru sme pred chvilou rozoberali o kopirovani na to nemas co dodat ze? zrazu nie je o com...a vsimla som si uz davnejsie ze tvoj naj argument je pokec. ak si si nestihla este vsimnut na chat treba dvoch. takze na tom ze sa z tem stal "chat" nebude chyba asi len na jednej strasne nemyslis? v spominanych temach ktore boli zrusene zacinali hadky prave taky ako ty ked dal karioll normalny prispevok a zacali ho len tak pre zabavu urazat. nezda sa ti ze si tam bola aj ty? hej v jednote je sila. len skoda ze tu tych damianovcov oxiduje tak vela hned je ti lepsie ze?
a nemusis sa vyjadrovat aj tak viem co napises, ze k mojej inteligenci sa radsej ani vyjadrovat nebudes. vyborna veta ked nevies kam z konopi ze? tak teda maj sa a vsetci: vitamin C nas zachrani!

kaciatko7

zuzic, tvoje vyjadrovanie o niecom svedci. len ci je to zrovna slusnost a inteligencia...no nemyslim. strata casu s tebou diskutovat. nie je o com.
dufam, ze vam tato tema nepadne dalsia za obet, ako jedna z mnohych, ktore ste rychlostou svetla prerobili na chat, pokec, nazvite si to ako chcete. vsak, v jednote je sila, nie? hned sa lahsie uraza.

zuzic

no vidis sama si povedala ked niekto nema k teme co rozumne dodat nech mlci..tak nechapem co sem este stale prispievas. a tiez preco tu hovoris kolko rokov tu uz dristas? chces aby sme ti zablahozelali ze uz desat rokov zabijas cas blbostami? a ked si spomenula to kopirovanie, mylsim ze najviac tu kopiruje pan rng ked stale sa ohana nejakymi vyskumami co nasiel na nete a skopiroval ich. tam ste nadavali ze ked nemame ziadne zdroje nech mlcime a tu ti vadi ze niekto kopiruje tak si uz rozmysli co vlastne okrem vitamonov chces