Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prve bozkavanie

hormon

V.I.P-ka super nazor =D, ale fakt nemusis mat obavy, aj ked pride prvy sex, tak sa musis nehat viest pocitmy, takze bud FRESH =) a vobec to nieje trapne ze si este nemala bozk, je to v najvascom poriadku =)

V.I.P.-ka

awoooj........takže aj podľa mňa sú tvoje obavy zbytočné.Aj ja som mala fest strach či sa nebudem bozkávať zle, ale bolo to asi odť zbytočné. Naozaj sa neboj ved to máš ,,v krvi" ako sa budeš bozkávať a hlavne nenacvičuj rôzne techniky len sa nechaj viezť. Môj 1. bozk bol francuzák trval asi 5 minút heh najskôr to bolo zvláštne ale určite nie ,,mokré"...a potom sa mi to aj zapáčilo , hmm asi o 10 minút šiel další, kt. trval asi cca 12 minút. Len pls neber to že sa chcem chváliť to teda určite NIE!!:P....len chcem povedať že sa hlavne neboj!!:P

P.S.: v ten večer som sa dozvedela že fest dobre bozkávam a to bol 1. bozk:P....

kARIN:)

ani ja nemam na to dobre spomienky,ale to skor preto že to nebol ten pravy.Vieš aj ja som to chcela vtom veku veľmi skúsiť,tak som si na to našla o 3 roky staršieho.BOL zlatý,ale nič sme nemali spoločne,chodili sme spolu len chvilu,keĎ to tak beriem ani sa nevedel poriadne bozkávať.ALE nelutujem to ...veĎ každy to musi skusiť AJ TY:)len sa neuponálaj a neboj sa pride to same,a postupom času ti to pojde super

zuzinka 20

ak to nebude prenho prve bozkavanie, tak nemas co riesit, opakuj jeho kruzive pohyby a potom na to dojdes:))
a fakt neskor pochopis ze je to fakt lahke a netreba z toho robit ziadnu vedu, ale chapem ta aj ja som mala stresy, ved je to nieco co este nepoznas:))
tak nech sa ti to vydari:))

8sisq_a8

ahoj no ja som sa este nepobozkala tiez ale mala som jednu sancu ale ja som ju neviskusala moj frajer chcel sa so mnou pobozkat a ja tiez ale nemala som na to odwahu proste boli jeho pery na mojich ja som mu nedala jazyk ale som ho len tak pobozkala ja viem ze som v tedy sprawila chybu..heheh

Eskymacek

ja som sa prvykrat bozkavala tiez v 15tich :) vtedy sme aj so spoluziakom zacali "chodit", ved to poznate... prva laska :) no a skusali sme sa aj bozkavat ale nejako to nevyslo... az sme nakoniec boli spolu v cajovni, ja som lezala na zemi a on sa ma zrazu spytal, ci moze nieco skusit :D a zrazu uz bol na mne nalepeny:) kazdy vravi, ze prva pusa nie je nikdy prijemna ale toto bolo celkom znesitelne :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prve bozkavanie - Fórum - ZDRAVIE.sk