Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem sa co najrychlejsie zbavit kaslu a bolesti pluc

Príspevok v téme: Potrebujem sa co najrychlejsie zbavit kaslu a bolesti pluc
klaudy BR

AHOJTE MAM DOST BLBY PROBLEM DNESKA MA ZACALO STRASNE DRHNUT MAM SUCHY KASEL A KUSOK MA POBOLIEVAJU PLUCA...NAJHORSIE JE ZE SOM MIMO DOMOVA A SKOR AKO O TYZDEN SA TAM BOHUZIAL NEDOSTANEM....CAKA MA TOTIZ V PIATOK CESTA DO ZAHRANICIA...A TAM SA BOJIM ZE SA TO ZHORSI...PORADITE DAKE RADY AKO SA TOHO ZBAVIT? BOJIM SA ABY SOM NEMALA ZAPAL PLUC ALEBO POOBNE

deluxe41

Mne pomaha Teraflu to je aj na bolest hlavy,teplotu no ked je clovek chory...
Na bolest hrdla odporucam Strepsils plus

daniela...

ja mam hnisavu anginu a mam uplne zahnisane a opuchnute hrdlo a doktorka mi dala take tabletky ze sa musia prehltat cele a nemozem lebo mam stiahnute hrdlo a ked sa to pokusim zhltnuttak ma brutalne boly to hrdlo. mam pit wela wodi ale ani jest a pit nemozem... co mam robit???

[zruseny12]

...mne zasa pomohlo teraz naposledy...na suchy drazdivy kasel ROBITUSSIN/kupis v lekarni/
a caj z REPIKA/ja mam svoj vlastny,ale urcite sa da kupit v lekarni/
alebo je este dobry caj Z KVETU BAZY CIERNEJ...
VELA STASTIA PRAJEM

helen1997

uz asi 2 dni ma tlaci na plucach , a doktorka mi povedala ze mam hnisavu anginu... . Lieky co mi dava ona mi nepomahaju co si mam dat , mne tak akurat pomahaju cajiki . odporucam pit mlieko s maslom a medom 100 %-tne to pomaka . Dakujem .. :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.