Moja skusenost s Akne

Príspevok v téme: Moja skusenost s Akne
Martin K.

Zdravim,

chcel by som sa len pochvalit so svojimi vysledkami co sa tyka tejto zakernej choroby, pred dlhou dobou som sem tiez chodil v nadeji ze najdem nejaku inspiraciu alebo sposob ako sa tejto choroby zbavit. Vlastne to pre man ani choroba nebola. Posledny rok som to uz moc vazne nebral, lebo sa mi to pomaly ale dokladne vylepsovalo. No a teraz mam plet cistu a hladku ako detska prdelka :). Problem my zacal v 13tich, ked sa ma zacali pupienky prejavovat po celej oblasti tvare a chrbata, neskor to prekrocilo az po ramena a hrudnik, potom nizsie a nizsie. Uz so msa bal ze mi zostanu vselijake jazvy, flaky a co ja viem co a ze ma uz ani baby nebudu chciet. Ale teraz mam uz skoro 18, mam uz nejake sebavedomie a viete preco sa mi to zlepsilo? Nebral som ziadne lieky, ani antibiotika, masticky, proste nic, pretoze mi nic nikdy nezabralo a vzdy ked mi to doktorka kazde mesiace davala tak som papierik s receptom vyhodil do kosa. Jedol som si co chcel ale co je najdolezitejsie, zacal som si verit ze sa mi to zlepsi. A aj sa tak stalo. Fajcim, prilezitostne pijem, jem extra stiplave veci ale napr. take cokolady si uz nedam, uz mi moc nechutia. Tak vsetci co mate z jebakov komplexy, nehovorim aby ste prestali pouzivat mediicnu, lebo mozno vam to pomoze zlepsit, ale urcite vas to nevylieci. To vy sami sa musite vyliecit. Toto vse. Dakujem

sade8

dobre Martin, len jednu vec nechapem preco si teda vobec chodil ku tej doktorke, ked si aj tak tie recepty vyhadzoval?????to nechapem, ved si tam vobec nemusel chodit