dost neprijemne

Príspevok v téme: dost neprijemne
suzanetta

ahojte. potrebovala by som poradit...
svrbi ma posva, mam aj vytok taky biely husty a mam to tam aj take suche, popraskane okolo posvy.
uz som sa objednala u gynekologa, len by som chcela popredu vediet co to moze byt.
a chcela by som vediet, ci sa da nieco volnopredajne v lekarni kupit, lebo teraz mam menzes, tak na gyndu pojdem az ked mi skonci.dakujem

palenka

ahoj. ja mam palenie posvy a zltkasty vytok. Je možné,že mi ublížil priateľ pri prstovaní? Od vtedy ma tam dole strasne svrbí. Mohol mi zaniesť nejaku infekciu? Čo mám robiť?

hmmmmmmmmmmm

jedna ma 500 mg a kazda v sestbaleni 100mg.kup si tu 6 a plus krem aj pre priatela aj pre teba,kazdy svoj.tu masticku,/krem/ tou si potieraj zvonku dva krat denne aj dva tyzdne.ale samozrejme ked mas menzes tak to musis odlozit kym neskonci.

jajkafr

suzaneta
kúp si radšej to 6 tabletové balenie pretože mykóza sa lieči dlho a môžeš súčasne používať aj masť ... vo väčšine tabliet sa však píše že sa nemajú používať počas menštruácie

aluska

no s tymi tabletami nemam skusenost, ale skus sa spytat v lekarni ci staci jedna..a myslim si ze mozes aj mast aj tablety, kedze tablety su na vnutorne pouzitie a mast skor zvonka..

suzanetta

troska som hladala na nete ten canesten a nasla som, ze je aj mast aj vaginalne tablety...
teda by som chcela vediet, co si mam kupit.
pre priatela tu mast.
ja si kupim tie tablety, ze sa predavaju po jednom, alebo po sest, tak neviem ci staci ta jedna, alebo mam vyuzivat tych sest?
a mozem aj vaginalne tablety aj mast zaroven?

aluska

suzanetta su to kvasinky, napriklad z nejakych verejnych wc, plavarni, kupalisk, sprch, roste kde je vela ludi...dalej sa to objavuje pri brani antikoncepcie, pri brani antibiotik...ked zena je prilis vela sladkeho, pretoze kvasinky sa zivia cukrom,

ten krem moze aj tvoj priatel...praveze sa to aj odporuca, pretoze ked sa neprelieci partner tak sa ti to bue vracat