Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mesiac chora

Príspevok v téme: Mesiac chora
Petruska1234

Dobry den,
obraciam sa na vas pretoze si neviem dat rady s mojou chorobou, ktora trva uz pomaly mesiac a dufam, ze mi niekto da aspon ciastocne odpovede na moje otazky.
Prvy krat som zasla k doktorovi s bolestou v hrdle a celkovou slabostou - predpisal mi Augmentin, po ktorom som po 7 dnoch dostala alergiu. Dalsi tyzden som stravila branim Aerius-u na zmiernenie vyrazok, ktore mi po brani tychto antibiotik vznikli. Kedze som nebola uplne doliecena tak som o 2 tyzdne na to dotala silny kasel a horucku (asi 37,6)- na pohotovosti mi predpisali Fromilid uno. Kasel sa mi trochu upravil no stale som sa necitila uplne fit. Moj dosktor mi preto este predpisal Sumamed a Erdomed no stale mam zvysenu teplotu 37- 37,2 a taky zvlasny pocit na hrudniku.
Uz zacinam byt zufala, pretoze mesiac len lezat a stale mat zvysenu teplotu vobec nie je prijemne.
Zacinam mat aj pochybnosti o celej liecbe, ci nemozem mat nejake virusove ochorenie, ked ani po 3 antibiotikach sa necitim uplne dobre.
Vie mi prosim niekto poradit co robit?
Vopre dakujem

Peto T

Vyšetrenie na iné patogény dáva zmysel, mohla by to byť aj candida.

Zatiaľ, kým vyšetrenia niečo zistia, skús pridať vitamín C, ak máš v poriadku obličky, metabolizmus železa a medi, a netrpíš deficitom G6PD.

Ak by to bol vírus, mohol by dobre zareagovať aj na tolerančnú liečbu: skús 3 gramy každú pol hodinu, a keby sa dostavila redšia stolica, prejdi na dávkovanie každé 2 hodiny. Ak to zaberie, mala by si veľmi rýchlo pocítiť zmenu k lepšiemu.

Treba použiť prípravok bez chemických farbív a konzervantov. Dobrá je prášková kyselina askorbová, buď objednaná cez lekáreň, alebo z DM drogérie. Dlhodobo je lepší minerálny askorbát (dá sa objednať cez badatel.sk - doplnky).

Pozri si poslednú kapitolu (Rýchlokurz) rizikaockovania.sk

Popri vitamíne C je dobré zvýšiť aj príjem selénu (počas choroby aj 200ug), vitamínu D (kľudne 10000IU denne), B-komplex (najlepšie prírodný, napr. pangamín), zinok.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mesiac chora - Fórum - ZDRAVIE.sk