Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nepotrebujem spanok =(

Príspevok v téme: Nepotrebujem spanok =(
Insomnia...

Ahojte mam 22, pred rokom a pol som sa liecila na nespavost z dovodu stresu... Nemohla som zaspat, vacsinou som zacala citit unavu okolo pol 4... a potom spala aj do 12 stej.. takze som spala... No ked sa problemi vyriesili spanok sa upravil... Posledne dni, mam ale iny problem, dlho nemozem zaspat a spim len chvilocku.. pred vcerom som spala hodinu a pol a o 4 tej vstala... o 5 30 vacsinou mavam budik, den na to, cize vcera, som spala 3 hodiny... cez den som ale zmokla a dostala teplotu tak som spala celkom dlho asi 5 hodin cez den... no tuto noc som nespala vobec a teraz som prisla zo skoly, a vobec nie som unavena tak ako skoro nikdy =(... nemam teraz ziadne problemi, ani stresy... uvidim, co dnes a asi pojdem k lekarke... neviete co to moze sposobovat???

Insomnia...

posuuvam... pls...

lekarka ma poslala za psychiatrom, ale mna nic take netrapi... napr 70 hodin nespim, a potom spim a 12 hodin v kuse... inak cez tie dni vobec nezaspim a ani nie som unavena...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nepotrebujem spanok =( - Fórum - ZDRAVIE.sk