vzťah so starším mužom

Príspevok v téme: vzťah so starším mužom
ptacatko

Prosím Vás pomôžte mi. Mám vzťah o 24 rokov starším mužom a ja mám 17. Milujeme sa velmi, len chcem poznať váš pohľad na to. Som zo všetkého vyhúkaná, pretože nič takéto som ešte k nikomu necítila. A toto nie je môj prvý vzťah. Vždy ma priťahovali starší muži...som s ním strašne šťastná a chcem spraviť aj jeho šťastným. Veľmi ho milujem. Ja vo veku nevidím prekážku, veď koľko ľudí na zemi majú takýto vekový rozdiel a sú spolu šťastný, len ma trápia rodičia. Jasné, že o tom nevedia, len sa bojím toho keď to zistia. Zbili by, max. vyhodili z domu ale tým asi nič nevyriešia. Čo vy na to?

aja25

No myslim si ze ak riesime vztah s perspektivou 5-20 rokov a vyssie tak vztah
17 rocnej a41 rocneho az tak perspektivny nie je....to ti davam za pravdu slusny muz.Ale myslim si ze v tomto pripade to takato dlhodoba perspektiva nebude...takze ak si ptacatko zalubene uzi si tento stav nie je na nom nic zle a uvidis sama co buducnost prinesie....

slusny_muz

no co uz...kazdy sme iny...kazdy nech si robi podla chuti....ale ja by som so svojou zenou chcel aj zostarnut a met pekny zivot co najdlhsie spolu....

giv

suhlasim aj so slusnym muzom, hoci ked sa clovek zalubi,tak je neskoro uvazovat az tak dopredu. takze zalezi to na tom,ci sa niekto rozhodne,ze tak starsi NIE, alebo nad tym nerozmysla. ja som mala moznost mat aj starsieho...mohol mi byt otcom, sympatak, krasna povaha, vnutorne naozaj mlady duch, ale nechcela som,tak som nic nerozvijala, naopak, vyhybala som sa. myslela som dalekoooo.
:)))

ivusa

ok :) inaak, mam sama osobne skusenosti s tym, ake je to mat starsích rodicov, hoci, medzi nimi nie je vekový rozdiel...