Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

STITNA ZLAZA zle VYSLEDKY

eulala

Krtko, schudnut by si nemal. Ja som velmi utla zienka, pritom pri znizenej funkcii stitnej zlazy by sa malo priberat, moj doktor sa smial, ze ja ani tak nepriberiem. Teraz beriem Euthyrox pol roka a stale vazim rovnako. Inak, ked nechces vyzerat ako dazdovka, tak zacni chodit do posilky a sobre sa stravovat, bez cvicenia nepriberies! Dnes som si pri umyvani vlasom naratala cca 120 vypadnutych:((( Neviem, preco mi zase padaju. Na mne to nie je vidiet, mam huste vlasy, len sa pomaly bojim si ich umyvat. Ktovie, ci to moze byt tym, ze som 9 dni presla na nizsiu davku Euthyroxu a kedze som sa necitila dobre, zase som sa dala na vyssiu.

Krtko89

netvrdte mi ze tu www.uploadgeek.com a aj tu www.uploadgeek.com vam vobec nic neukazuje..
Tak teda ake mate stym skusenosti je mozne ze este viac schudnem po uzivani Euthyroxu???Dufam ze nie inak serem na vsetko uz fakt

karoliniii

no kariol,napisala jej to,,sama sa tomu divim,preto jej chcem hned rano volat/tej doktorke myslim/ bojim sa o sestru,lebo uz aj tak ma stale nizky tlak:( a predpisat jej lieky na anginu pectoris?? no neviem

karoliniii

neviete mi niekto poradit?
moja sestra bola dnes u endokrinologicky,mala zvysene hodnoty FT4 a FT3 a ona jej namiesto hormonovych liekov predpisala bisomarck,co sa pouziva pri srdcovych ochoreniach? ? ?pritom problemy so srdcom nema vobec ziadne???
zda sa vam to normalne?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

STITNA ZLAZA zle VYSLEDKY - Fórum - ZDRAVIE.sk