Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Suseda,ma už hnevá.

Príspevok v téme: Suseda,ma už hnevá.
kellly

Mám susedku,ktorá býva na rovnakom poschodí ako ja,inak mi vôbec nevadí,len mi prekáža,ked fajčí na balkone a to skoro ráno,ked ešte spím a začne kašlat ,až ma obudí,pretože vedla nej mám okno ja, a všetko počujem..za každé jedno potiahnutie cigarety strašne kašle,mrzí ma jej niečo povedat,je to jej vec napokon,ale čo už mám robit?

meggy10

ja mam takeho suseda co byva pod nami ale to je iny pripad celu noc pozera televizor ale strasne nahlas normalne pocujeme co pozera ale to v kazdej izbe pocujeme hlavne telenovely to su jeho ale podla mna on pri telke spi lebo si rad vypije tiez neskutocne fajci a kasle, a to by nebolo nic neskutocne smrdi v lete ked mame otvoreny balkon a ma tiez a smrad ide az k nam. k nemu sa nastahoval syn s manzelkou a 2 detmi a oni robia neskutocny hurhaj, hlavne ich mama uz od pol 6 zacina hulakat a trva to cely den. este aj topanky nam miznu spred dveri, ale nikto iny ich ukradnut nemohol iba ludia co byvaju v nasom vchode lebo cez dvere dole s nikto nedostane cudzi lebo ho mame na take pipatko. cinske slapky nezmiznu ktore sluzia po byte ale nike botasky to ano ano myslim si ze to spravil 19 rocny sused ktory byva nad nami nedavno si kupil auto asi potreboval dolozit.

ojka

mne by ten kašel ani nevadil, tak ako ten dym, na toto som strašne hakliva, mna niekedy tak začne štípať nos a oči že až slzím.... tiež zažívam také niečo, ked vyjdem na internáte na balkon... a niektorí maju také čudné zvyky zapalit si aj na našej chodbe... dosť blbé...

jajka001

keby si bola chlap tak je povies nieco vtipne Ze dobre ranko suseda, no akosi kašleme ze
alebo nieco podobne, asi.
fakt neviem co s tym najskor nic alebo si dat izolovat zvukovo izbu

pauli 73

máš to zložité, skús jej systematicky a nenápadne podhadzovať pod dvere článok o rakovine pľúc a obrázky s pľúcami fajčiarov :)

karioll2

moja susedka aj s manzelom su taky arogantni ludia,ze to boh nevidel.maju tazke pancierove dvere a tak nimi trieskaju ze sa to ozyva v celom panelaku a je im uplne jedno kolko je hodin.a on ked sa ozerie,tak vyzvana celemu vchodu aj o 3 rano,lebo nevie trafit na vlastny zvoncek a ta nemohucnost je snad to najhorsie

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Suseda,ma už hnevá. - Fórum - ZDRAVIE.sk