Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stŕpnutá pera

Príspevok v téme: stŕpnutá pera
Kolinia1

Dobry den, priatelovi vyberali osmicku zub a dostal injekciu, uz druhu osmicku mu na chirurgickej stomatologii davali von, ale zajtra bude tyzden, od kedy ma strpnutu cast pery a okolie, bol aj u zubara, vraj sa to strati a ze to moze trvat aj sest tyzdnov, ale velmi ho to znervoznuje, neviete dakto poradit??? Ci neexistuje daco, co tomu pomoze? Dufam, ze to nebude mat navzdy : (( dakujem

duko

Ja mám strpnuté pery už skoro tri roky, sú suché a pália ma. Doterajšia liečba neúspešná. Poradí mi niekto?

joni_

mozno zavisi od zavaznosti zakroku, ako vela rezali a kolko toho umrtvenia na to potrebovali, mne po biopsii dolnej pery trvalo pol roka, kym som mala zas normalnu citlivost v pere, je to rozne, ale radsej sa skus popytat nejakeho dobreho odbornika

bibba

ja som mala tiez raz strpnutu peru. nie zo zubara ale to je jedno. zmizlo to. tyzden aj daco to tusim trvalo, presne si to nepamätam, asi to bol pricviknuty nejaky nerv mozno. a tiez som sa hrozne bala ze mi to ostane navzdy, este ma aj strasili, ze mi zacne ovisat kutik :)

ajcina

Milá Kolinia, mala som podobný prípad ako Tvoj priateľ- pred rokom a pol mi tiež vyberali osmičku a spodná pera nie a nie odtŕpnuť , samozrejme že som bola u zubárky , tá mi dal vitamín A a D ale môžem Ti povedať, že mne to odtŕpnutie prechádzalo veľmi pomaly, možno aj 6 mesiacov, a peru mám doteraz mierne stŕpnutú. takže ja by som poradila len poriadneho doktora -zubára,neurológa čím skôr.

karioll2

strpnutie pery urcite netrva 6 tyzdnov,za par dni bude ok,to je normalna vec,mal som to aj ja a vyzeral som ako po porazke,hlavne vyplachovat sackovym harmancekom a nejest mliecne vyrobky par dni

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stŕpnutá pera - Fórum - ZDRAVIE.sk