strata menzesu

petraR

no ja som mala anorexiu vážila som 48 kg pri výške 171cm...pribrala som na 56 a menzes sa mi dostavil...a verte v tomoto tele mi je užasne...kašlite na niaku postavu....zaleži vam viac na niakej sprostej trafenej mode vychudnutosti alebo zdravi ? verte mi chlapcom sa vychudnute dievčata hnusia....to asi každemu kto ma zdravu psychiku....odporučam liečbu.... a oči sa vám otvoria

maruska123

ale nechapem, ako moze byt niekto taky tupy, ze nema menzes 5 rokov a nic s tym nerobi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a este chce otehotniet a cuduje sa, ze to asi nepojde....

iq hupacieho konika, nanajvys

maruska123

ssssssssssss, menzes..prezyvku si sice zmenit mozes, ale ip adresu mas rovnaku, cize aj tak vieme ze si jedna a ta ista osoba

tpch

ak ma oci neklamu, maruska ti uz odpovedala, naco to opakujes ako papagaj? Ked nemas menzes 5 rokov a nejdes s tym ku gynekologovi, tak si taka hlupa, ze by si to decko ani nedokazala vychovat, takze je vlastne dobre, ze ho mat nemozes.

menzes

ahojte ja by som chcela radu chceme s priatelom babo a už dlhši čas nemam menzes asi to nebude možne :(
poradte čo mam robit?

maruska123

sssssssss chod k doktorovi, co ine?asi ti vynada, kde si bola doteraz, ale to je len a len tvoja chyba...a ked sa ti nebude darit otehotniet tak sa necuduj

ako moze byt niekto taky blby

ssssssss

ahoj aj ja už dlhšie asi tak 5 rokov nemam menzes a stale som to zanedbavala a teraz by sme chceli s priatelom babo a asi to nebude možne, lebo bez menzesu to nejde :( čo mam robit poradte mi , ako mam postupovať? dakujem

Helena_

Ahojte, ani ja neviem čo mám robiť. MEnzes som stratila pred 4 mesiacmi ked som s a1 leto schudla 7 kil. LEkarka vravi že to s tym nesuvisi, ale ak do 1 mesiaca kramy nedostanem budem musiet ist ku gynekologovi , čo mama robit?

llelele

mne sa menzes zastaavil na rok...kôli schudnutiu..vobec som nevedela co mam robit uz som aj chcela ist ku gynek. ale bala som sa tak som pribrala 5kg a to mi pomohlo :)) najprv som schudla z 58 na 48 pri vyske 166cm...teraz vazim 53.7 a snazim sa NESCHUDNUT ale ani nepribrat , dufam ze uz bude pravidelný...a to uz mam 17rokov a menzes od 13..

som taka rada ze som ho dostala ,