Nevyrovnanosť

Príspevok v téme: Nevyrovnanosť
diana211

často si kladiem otázku,ako my poniektori dokazeme milovat niekoho,kto nam ublizuje a ci je to spravne.ako zaroven mozem citit zlost az nenavist ku cloveku,s ktorym som bola a zaroven ho milovat?clovek,ktory ma lubil a nakoniec na mna zanevrel a krivdil mi.opustila som ho,odisla bez jedneho slova,nedokazala som dalej.stale ked vidim jeho fotku az mi je zle,fyzicky aj psychicky,picha ma pri srdci,neviem sa akoby nadychnut.presli viac nez 2 roky,aj som sa dokazala zalubit,ale nic vazne z toho nebolo,skor priatelstvo.ajtak nechapem,preco mi ten clovek nie je lahostajny,ked uz istu dobu bol a zase sa to vratilo.chcem sa ho zbavit a mat klud na dusi...v srdci ho zavrazdit!!!ani neviem,preco to tu pisem,myslim,ze mi ani nedokaze nikto v tomto poradit,ale mala som taku potrebu to napisat..musim to zo seba dostat von.je mi do placu!

diana211

alzbee:neviem ci je to celkom tak,ze ho milujem,skor mi nie je lahostajny,tak ako som napisala a bola som uz velmi zalubena aj po nom,by som povedala,ze som toho cloveka dokonca milovala viac ako jeho.malo som vsak o nom vedela..nakoniec som zistila,ze ma dievca.a bublina praskla..no a dostala som sa zase tam,kde som bola..vravim,nedari sa mi najst novu lasku..

alzbee

Myslim, ze mnohe baby to takto vnimame, ze aj ked nam dotycny ublizil, tak nedokazeme nanho zabudnut...akoby sme nedokazali spracovat tu skutocnost, ze clovek, ktoreho sme milovali, s ktorym nam bolo kedysi tak krasne nam dokazal ublizit...akoby sme sa desili myslienky prestat toho cloveka milovat a pohnut sa v zivote dalej.

diana211

inak,odkedy sme sa rozisli nedari sa mi v sukromnom zivote,co sa tyka vztahov s muzmi.vlastne celkovo sa mi nedari.uz si pripadam ako prekliata.

diana211

asi by nebolo na skodu ist ku psychologovi,ale obavam sa,ze mi povie uz to o co som sa sama pokusala a aj sa mi darilo.stale sa mi to vsak vrati.ja neviem,byvala som taka stastna,do kym som bola dieta,do kym som nevedela,co je to laska!

diana211

my sme obaja robili chyby,ja som nemohla prekusnut tie jeho a on tie moje.este mal aj takych "skvelych" znamych,ktori pomahali k rozpadu nasho vztahu.

Baja22

prežívam to isté...priatel ma nechal minulý rok a stále ho mám v myšlienkach a v srdci:-( doteraz sa snažím z celej duše zabudnuť a proste to nejde!!:-( medzi tým som mala 3chlapov a ani jedného som nelubila,stále som mala v myšlienkach len toho istého ktorý mi tak strašne ublížil! odkopol ma ako handu a nedokážem na neho zabudnuť! viem že si pomyslíte ako to dokážem, ale ja jednoducho samu seba nechápem!:-( bojim sa že sa už nikdy nezalubim:-(