Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aký sú nemci partneri

Príspevok v téme: aký sú nemci partneri
kiola

Ahoj chcela som sa opýtať či nemáte niekto skúsenosť s nemcom ako s partnerom. Jeden sa o mňa už dlhšie usiluje a rozmyšľam, že to skúsim. Už mam za sebou jeden vzťah s cudzincom (Dánom)a to vobec nefungovalo. Všetci mi vtedy hovorili, že ako dáni pijú a tak a bola to pravda.Tak mám strach.Tak mi prosím skúste poradiť či je tu kultúrny rozdiel či nie.Teraz mi zase hovoria že bude chladný a úchyl.

kiola

ďakujem za rady skor mi išlo o to či je tam fakt rozdiel v tej kultúre a myslení a tutuna nie som tvoja kamoška s dánom som sa poznala v práci pracovala som pre dansku firmu a s nemcom náhodou cez kamaráta on zas pracuje v nemeckej firme

ShaulaThalit

A to akoze ked niekto povie o Slovakovi, ze je to cisty alkac, tak si nenajdes ziadneho frajera zo Slovenska?
Co poznam Nemca, tak je to ukazkovy chlap... Nepije vela, slusny, zdvorili, starostilivy, pozorny... atd... takze necitaj vela zenskych casopisov a riad sa rozumom, jo?

ramirka

moja byvala ucitelka nemciny raz vravela ze mala vztah s nemcom a ze je to citit ina mentalita trosku ale neviem uz co presne vravela nam vtedy ako studakom nepovedala do detailov co konkretne...ale je to o osobnosti cloveka hlavne si myslim..

tutuna

A kde si sa spoznala, s tym Danom a s tym Nemcom? Lebo som mala kamosku, co chodila s Danom, spoznali sa v jeho krajine, robila u jeho znamych au pair, rozisli sa pre jeho ulety, zurky s kamosmi a teraz uz dlho zije a je zosobasena s Nemcom, ktoreho spoznala v praci a klape im to. On bol jej sef a teraz je rad, ze nasiel peknu zenu a dobru gazdinu. Nie si to nahodou ty, vek okolo 31, 34, uz si presne nepamatam?

la femme

ako my mame vediet aky ma charakter tento clovek? aj o slovakoch sa vravi,ze radi a vela piju a nie kazdy je alkoholik. kazdy clovek je iny a v kazdej krajine sa najde aj uchyl, aj pijan, aj dobrak.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aký sú nemci partneri - Fórum - ZDRAVIE.sk