Psycholog / ano-nie

Príspevok v téme: Psycholog / ano-nie
cajik

Mam v sebe nahromadene nejake problemy a uz dlhsiu dobu premyslam ze by som sla k psychologovi... Bojim sa ale, ze aj psycholog je len clovek a ze mi nebude vediet pomoct tak, aby som tie trapenia uplne vyliecila.. Poradi mi niekto kto ma s psychologmi/psychiatrami skusenost?

(Parkrat som uz davno u psychologa bola, ale nepomohol mi,pomohla som si skor sama)

P.S.:Ak si nejakeho vyberiem, plati sa za sedeia alebo su preplacane poistovnou? Potrebujem na to vymenny listok od obvodnej?

wowo1

listok potrebujes od obvodneho lekara, vtedy to plati poistovna. Este dotycny psycholog musi mat zmluvu s danou poistovnou.

Dolezite je si vybrat dobreho psychologa,lebo mnoho psychologov ,nemusis ti sediet ,tak je ho dobre po case vymenit.
aj tak pracu na sebe musis vykonat sama.Skor ide o to aby si sa mohla vyorozpravat a psycholog ti naznaci cestu riesenia problemu/
Za skusenie nic nedas...

datelinka

k tomu p.s.
zmluvni psychologovia poskytuju sluzby pre poistencov zadarmo, ale potrebujes vymenny listok. avsak existuju aj taki, ktori nemaju zmluvy s poistovnami, tam ti vymenny listok netreba, plati sa za kazde sedenie.