Co tam mam?

Príspevok v téme: Co tam mam?
danosm

Na penise mam z dolnej casti od zaluda /kde zacina koza/ az cez semenniky taku uzku riovnu ciarku. Akoby som mal na tom mieste tu kozu nejak spojenu, ze nie je ta koza okolo penisu dookola hladka, ale akoby sa na jednom mieste spojila /ako ked je nieco zosite/.. Dufam ze sa to da predstavit.. Chcel by som vediet ci som jediny alebo to ma aj niekto iny, pretoze kamosi to nemaju. Dakujem, lebo ma to dost trapi ci som v tom sam.

danosm

Ja viem co je strie, ale toto neni ono.. ta koza je dovonka, cize ju mozem aj chytit. Strie je jak jazva, toto je presne naopak... asi sa pojdem popytat k lekarke, ci sa to da odstranit. ale aj tak dik :)

AdamKrt

Vola sa to STRIE.

diskusie.wanda.atlas.sk

Ono si to na chrbte vela ludi ani nevsimne, lebo to musi hladat. Typicky sa to stava napr. ked povedzme clovek sa vyvija ucitym tempom a povedzme v 12-13tich rokoch ho velmi rychlo vytiahne na vysku dospeleho cloveka.
--------
Inak strie mozes mat od narodenia. Predsa vyvoj plodu zacina uz v brusku matky.

Neviem, predpokladam, ze na genitaliach by to mohlo byt ono. Alebo nas po narodeni cez genitalie rozrezali mimozemstania, vybrali vnutro a zasili to z vnutra a sme ich sucastou :-D

danosm

Ale ja to mam urcite od narodenia, lebo ak by to bolo z rastu, tak by sa mi to zrejme spravilo v puberte, kedy som sa najviac vyvijal nie? Ale ja viem ze vtedy som to tam uz mal.. A ty to tam mas az od puberty? Inak o tom na chrbte som este nikdy nepocul.. Nema s tym este niekto dalsi skusenost? Dik

AdamKrt

Tiez mam nieco podobne. Inak nieco take mozes vidiet u ludi aj na chrbte. Ked rastie telo moc rychlo, pokozka niekedy nestiha rast a urobi taky prechod, trochu sa potrha a na tom mieste to zhrubne, akoby to bolo zosite. Ma to vela ludi.

Asi junior zacal rast rychlejsie ako mal :)