Sebapoškodzovanie

Príspevok v téme: Sebapoškodzovanie
Eliška

Režem sa a neviem prestať, možno by som zvláádla prestať, kebyže veľmi chcem , ale neviem či chcem, je to ako droga. Aj keď mi je dobre, tak je tam to nutkanie "urob to". Nerežem sa každý deň, skôr raz za týždeň po dobu už vyše roka a tak nejako....Pomožte prosím, uvítam vaše rady, názory a skúsenosti...už ma nebaví skrývať svoje jazvy a rany...

Eliška

mám 17, som študentka gymnázia...ocino je už nezamestnaný, a má problémy s chrbticou, dosť často pije a potom je agresívny ..poväčšinou si to odnesiem ja..v škole známky mám dobre, spolužiaci ma ponižujú, robia si srandu a podobne, iný ľudia na škole sa na mne iba smejú, stále musia všetko na mne okomentovať, aj keď patrím medzi najlepšich študentov v škole robím kopu školských aktivít, ktoré prídu pod ruku..a kamaráti? mám ich málo, ale aj o tých niekedy pochybujem....najväčšiu podporu ale zároveň niekedy aj "potápku" vidím vo svojom najlepšom kamarátovi...

ivvka

Vies som zhrozena z toho co pises ,lebo mi syn dnes povedal ze jeho spoluziacka sa reze a ma len 13 rokov.Neviem kolko mas ty ale prosim ta ako si k tomu dosla.Ucite by si mla vyhladat odbornika ,ktory by ti pomohol nenechaj to len tak .Prosim

darika

Eliska
problem ktory mas,nevyriesis tu,ale potrebujes pomoc odbornika psychologa,psychiatra.To,co robis je ozvena na tvoj zivot,na to,co si zazila,zazivas.Prezila si v zivote nieco zle?Rodinne problemy?V skole?Kamarati?