Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest noh

Príspevok v téme: bolest noh
jozi12

Dobrý ďen, mám 17 rokov.
Veľmi ma trápia bolesti noh, presnejsie su to akoby krce do lýtok aleb nieco tomu podobne, boli ma celý spodok noh( holená kosť , lýtka).
Začína to hlavne pri prechode večej večej vzdialenosti.
Nevedeli by ste mi poradit čim to je?
Je to dost nepríjemné chodiť cez bolesť.
Možno to može mat nieco spoločné s váhou(mam trochu nadvahu).
Ďakujem

pauli 73

tvoje problémy môže spôsobovať to, že máš možno ploché nohy alebo nosíš nesprávnu obuv alebo oboje naraz.

maruš55

jozi12, krče v lýtkach spôsobuje i nedostatok minerálov, hlavne vápnik, horčík.Na tvojom mieste nič by som nepodceňovala ale vyhľadala lekára. Môže to byť všeličo a radšej jedna preventívna kontrola u lekára ako niečo zanedbať a mať problém celý život.

jozi12

nie nie to už trvá dlhšie....už dávno len to isty čas ustúpilo.

Na ziadnej operaacii som nikdy nebol ale pohybu mam asi fakt dost malo denne peši 2-3 km inak nič

Nie nie, nepuká vobec...myslim ze to ma neboli kost

ojka

a aj ti v tej nohe puka? necitiš trochu ulavu ak ti v nej nahodou pukne potom? nebud taký tajnostkar, povedz nám viac

nozicka x

napis viac o tom ako sa citis, ci si nebol po operacii alebo ci sa malo nepohybujes a tak....ci niesi televizny typ....ok
pretoze to moze byt hocico no aj upchate veny ..

jozi12

nie len a len pri chodzi...a svalovica to nebude.
Je to dost neprijemna bolest, a ked to chcem natiahnut tak akoby som mal stiahnute slachy, taky pocit..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.