Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

darček pre priateľa-futbalistu

Príspevok v téme: darček pre priateľa-futbalistu
truhlička

ahojte, chcela by som poradiť, možno aj od chlapov, keďže ja veľmi do športu nevidím, a drahého by som chcela obdarovať niečim futbalovým, čo by potreboval.
športovú tašku má, kopačky mu samozrejme sama nekúpim, a darčekvou poukážkou to nechcem riešiť. čo vie chalana futbalistu potešiť?
za odpovede ďakujem

truhlicka

dakujem za rady, mozno teraz pomozem ja niekomu inemu. nasla som internetovy obchod jeho oblubeneho futbaloveho klubu. takze nejaka znackova mikina s logom timu sa bude odla man hodit. dakujem pa

soffa

moj brat je tiez futbalista.takze nejaka dobra kozmetika,alebo mu kup taku malu zlatu futbalku na retiazku...to urcite potesi.

swistica

hlavne to neprehanaj s peniazmi, po case sa mozno rozidete a budes si buchat hlavu kolko penazi si na neho minula :-)

Deee

truhlicka a co tak naramok, retiazka pokial ten tvoj futbalista nieco take nosi a ak uz teda chces investovat :-) drzim palce

tekvicka

mne sa celkom pacia taketo futablove hrnceky skus pozriet tuto stranku www.suy.sk, alebo nejaky dres oblubeneho klubu
ja som minule kupila priatelovi nove stucne

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

darček pre priateľa-futbalistu - Fórum - ZDRAVIE.sk