Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VEET voskove pasiky na tvar kto s tym ma skusenosti????

Príspevok v téme: VEET voskove pasiky na tvar kto s tym ma skusenosti????
Nikol15

ahojte chcela by som sa poradit mam chlpky nad hornou perou a neviem co s nimi rozmyslala som na tymi veet pasikmi len sa bojim ze ci to nebude vidiet.Ak ich pouzijem prvykrat a potom ked zacnu znova chlpky rast ci to nebude vidiet a to by som nechcela prosim ak s tym ma niekto skusenosti ozvite sa mi aa este by som chcela vediet ze ak to zacnem pouzivat ze ako casto to treba? ale prosim len seriozne:) vdaka

JUci

Ahojte chcem sa opytat ked to u kozmeticky date vytrhat kolko to asi vydrzi??? A ked pouzijete tie ´veet voskove pasiky vydrzia priblizne kolko plis poradte .... Mam 13 a potrebujem sa toho zbavit. (aj keby nie navzdy ale aspom na chvilu.

kacenka81

no pozri ja som si kúpila voskové pásiky v drogérii za 2,50e aj s olejčekom na podráždenie, niesu síce značkové ako veet, ale sú dobre. a podráždenie zmizne do pol hodiny až trištvrte po tom olejčeku.

anjelik9

prvykrat som bola u kozmetičky potom už odstrihnem z normlánych pasikov na nohy a je to super pretože si to spravim večer predspaním keby nahodou ale aj tak to nemám take červene ako ked mi to ona robila len troška dakedy

keisy

ahoj, ja som zacala chodit ku kozmeticke a ta mi ich trhla voskom. Asi po roku som si kupila velke veet voskove pasiky a z nich si kusok odtrhnem. Najskor si nad perou vydezinfikujem, nahrejem pasik a uz len trhnem, ide to lahko, len treba trochu odvahy na to trhnutie a trochu to aj boli, ale da sa to zniest. A najlepsie je si potom nad perou natriet nejakym kremom, ktory ti ukludni to zacervenanie. Ale o nom by som sa poradila s kozmetickou.

odpovedam

nechces radsej skusit depilacny krem? je to bezbolestne a mozes to pohodlne pouzit kedykolvek budes potrebovat. Ja osobne si myslim, ze je to lepsie riesenie. Nic neboli, no tiez je vhodne pouzivat ho vecer pred spanim, aby podrazdenie do rana zmizlo.

Kathrynn

Ja ich pouzivam raz za mesiac a je to v pohode. Po tom ako to vytrhnes je to trosku podrazdene, takze radsej pred tym ako ides spat a rano uz nic nevidno.

nikol15

o laseri som pocula ale u nas je to drahe mame to ya 501 eur a 6 sedeni mam len 15 tak je to dost si myslim keby ste vedeli o nejakom inom rieseni tak by som bola rada keby ste mi dali vediett:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.