Oslabena imunita

karioll2

ak mas tazku formu a nejake chronicke ochorenie v zmysle metabolizmu,srdca,ciev,pluc,transplantacie,tak urcite antivirotikum.
ak nie,tak iba zmiernovat priznaky,nejakymi vecami proti opuchu sliznic,na vykasliavanie a proti soplom,a hlavne nebrat hore dole vselijake bylinky a hlavne minimalne tyzden lezat.ak nie,okrem inych veci mozes prist o srdce

dida baf

adamKrt
ou tak to som nevedela.pravdupovediac,caje om doteraz striedala....2 x denne som si uvarila echinaceu na imunitu,salviu na hrdlo,a este na priedusky caj......tak tu echineceu vynecham..

AdamKrt

dida baf:

tu echinaceu, by som vynechal.Mava to 40 kontraindikacii a sposobuje dalsich 40 problemov.

Skus radsej bazu, aida baf:

tu echinaceu, by som vynechal.Mava to 40 kontraindikacii a sposobuje dalsich 40 problemov.

Skus radsej bazu, alebo aloe vera, repikovo-rumancekovo-nechtikovy caj, vela vitaminu C.lebo aloe vera, repikovo-rumancekovo-nechtikovy caj, vela vitaminu C.

AdamKrt

farmaceutka1:

virus nezije, takze zabit ho asi tazko zabijes. A ci je niekto aktivne, ci neaktivne. Kolko virusov sa naockuje vakcinou ? Milion, ci len 100 000 ? To je fuk, snad prebieha kontrola kvality u kazdeho z nich, ze neni aktivny ? A ak aj nieco neni aktivne momentalne, neznamena to, ze sa to neda aktivovat neskor.

Taktiez je zname, ze sa stavalo, ze kopec vakcin boli nainfikovane uz niecim inym. Napr. niektore vakciny boli naockovane vtacou chripkou. Iste v konecnom dosledku to moze byt ockovanie na chripku X a popri tom sa do vakciny dostane bacil Y.

Sam som mal moznost vidiet aj chirurgov pri praci a niektore postupy, ktore robili, by som neprirovnaval zrovna k najhygienickejsim. Nehovoriac este o postupe pri masovej vyrobe vakcin. Sam poznam vyrobne procesy, sice nie vo farmaceutickej firme, ale viem aka je realita vo vyrobach. Tym zlozenim, ze tam nieco nebolo, za to by som ruku do ohna nedal...

dida baf

no uz to prestava byt sranda... asi mam fakt chripku,pretoze ma hrozne boli hlava...a kedze doost panikarim,dopujem sa citronmi,echinaceou,dalsim ovocim a zeleninou...vyznie to mozno blbo aleja mam fakt strach ze ked mam ttaky slaby imunitny system ze na to zomriem ach ..som paranoidna....

farmaceutka1

Naockuje sa inaktivovany, usmrteny virus, nie aktivny!!! Okrem toho pri tzv. subjednotkovej vakcine sa ockuju len struktury z vonkajsej membrany virusu, nie vsetky sucasti virusu, takze ako to moze vyvolat chripku? problemom byva reakcia imunitneho systemu a nie "vyvolanie chripky".