laska..kde si...?

Príspevok v téme: laska..kde si...?
jessicaa

v sucasnej dobe uz dlho rozmyslam nad tym..kde je laska...skutocnej lasky je teraz velmi malo...nechapem preco...co sa stalo s ludmi..? ked niekto niekoho ma tak si to nevazi...a zase ten kto nema nikoho by bol tak rad na jeho mieste, samozrejme nie vsetci lebo su aj vynimky...momentalne som po rozchode a fakt uz silno pochybujem ci sa da laska este vobec najst...

jajka001_

alzbee, dik :)
chalani, zeny maju nieco, co vy nemate, zensku intuiciu, preto su ony tie, co si vyberaju, aj ked naoko to vyzera naopak
co samozrejme tiez neplati vzdy a vsade, su take co cakaju kdesi na princa a naletia na sladke recicky

salatka

ved aj ja vam tu o tom pisem.. tak ako aj alzbee pise, musia tam byt motyliky, trasenie kolien a takisto ako pise aj naivka .. ak tam neni iskra, tak nie je o com ... bez toho to jednoducho nejde ..a moze to byt brutalny don chuan a nepomozes si ..... musi z eho pre mna nieco vyzarovat

krokous

naivka, chybas vsetkym, neboj a ber to asi tak, ako pokecaanie, napr. ja zajtra nejdem do roboty, spat sa mi este nechce a v telke ma nic extra nebavilo, ved to je celkom fajn o takychto veciach pokecat

NAIVKA

ja som teraz stretla jedneho Juzana. je pekny, inteligentny, vysoky, sportovec, dobry job. ale ziadna iskra.
tak som ho predstavila kamoske. ta povedala, ze ma super vyzor, ale ziaden sexappeal pre nu.

no vidite a bol by to idealny chlap, ale veci sa nedaju nutit

alzbee

jajka001_: zdielam nazor s kazdym tvojim prispevkom v tejto teme :))
Ja proste potrebujem citit motylikov v bruchu, roztrasene kolena, potrebujem sa usmievat pri pomysleni na toho cloveka a vtedy viem, ze som sa na toho cloveka namotala, respektive zalubila (a samozrejme zalubenost prerasta do lasky)...a uprimne poviem, ked toto necitim pri nejakom kamosovi, ktory sice je povahovo dobry a aj pekny, tak pochybujem, ze nastane den, ked sa zrazu donho zalubim a prerastie to do partnerskeho vztahu...ked tam uz od zaciatku nie je vzajomne iskrenie, tak nie je o com...

krokous

Na mne to vacsinou vobec nie je vidno, ale ked som uz fakt v koncoch, tak pohlad este zvladam dobre, ale rozpravam trochu bludy, kedze mam v hlave len jedno :)

salatka

krokous, ja viem, ze sme komplikovane osobnosti .ale takisto aj vy ... :-) a to je mozno aj to dobre ..zaujimave..nemoze byt vsetko jednoduche, o com by to potom bolo?

krokous

salatka,

vy baby ste tak komplikovane, ze ani rontgen do vas nevidi. Na jednej strane to nas chlapov pritahuje, na strane druhej privadza do sialenstva.