laska..kde si...?

Príspevok v téme: laska..kde si...?
jessicaa

v sucasnej dobe uz dlho rozmyslam nad tym..kde je laska...skutocnej lasky je teraz velmi malo...nechapem preco...co sa stalo s ludmi..? ked niekto niekoho ma tak si to nevazi...a zase ten kto nema nikoho by bol tak rad na jeho mieste, samozrejme nie vsetci lebo su aj vynimky...momentalne som po rozchode a fakt uz silno pochybujem ci sa da laska este vobec najst...

AdamKrt

jajka001_:

az tak dlho zas nie.
----------
krokous:

tak nieco take som v zivote nezazil, ze by som z nejakej zeny odpadaval. Keby to bola aj miss universe... Poviem si len - pekna zena, no a co ?

krokous

adma :), poznas ten pocit, ked zbadas alebo spoznas zensku, ktoru tak velmi chces, ze si z jej pritomnosti az nervozny, nie? no a obrazne povedane z nej ides odpadnut. Tak toto som myslel

salatka, dobre vies, ze dlho to odpadavanie netrva, ze ten vztah sa vyvija, meni, rastie, prreto mi staci odpadavat zo zaciatku... potom iba obcas

salatka

adamkrt tak ale mylsim, ze ak na zaciatku neprebehne neaka iskra, tak z toho nic nebude ... ja mam teraz taku skusenost .... zacala som vztah ..chalan v pohode, mily, dobry a vsetko ..len ma nepritahoval vobec... absolutne nicim a len tym, ze s pekne obliekal to nespravil a ze sa pekne spraval ..cize sme to po mesiaci skoncili, lebo naco sa resp ho trapit, kedze sa uz dost namotal?

jajka001_

adam, ved spoznavaj, kludne aj cely zivot :))) predpokladam ze aj s tvojou sucasnou si chodil zopar rokov kym ste sa spolu vyspali

AdamKrt

karioll2 Dnes 22:58:

a hovoril Ti niekto nieco ?
------------
salatka:

to nevylucuje moznosti, ze napr. zo zaciatku to moze byt vlazne a neskor nemoze byt clovek hotovy aj nonstop :)

salatka

krokous, ja mam takisto vela kamaratov,ktori su pekni a tak ..ale naco kamaratstvo kazit sexom s nimi? a napr pivem ci, mam jedneho kamarata, ktoreho poznam asi 6 rokov a od zaciatku tam nieco medzi nami bolo ..ako sme sa prvykrat zbadali ... ale boli sme len kamarati ..ptoom sme sa dlho nevideli a teraz po tych par rokoch, ked mse sa stretli, tak sa stalo a sme milenci ....

AdamKrt

jajka001_ Dnes 22:51:

dobre spoznat cloveka trva dost dlhu dobu. Niekedy cele mesiace, dokonca roky. A niekedy na to nestaci ani jeden zivot.
----
krokous

preco by si mal chciet odpadavat ? :)

salatka

ak uz chce niekto mat frajerku, tak by mal pri nej nie odpadavat stale , ale mala by sa mu pacit stale a byt z nej hotovy..nie len az prvych rande..to je dost malo

krokous

salatka,

mozu ale musia citit vzajomnu pritazlivost od zaciatu a len ju kamuflovat kamaratstvom, tak dobre ze si myslia, ze su kamarati, ale pritom tuzia jeden po druhom. Neviem, ja mam asi dve take kamaratky o ktorych poviem, ze len kamaratky a poznam ich uz dlho dlho a sex s nimi by som si vybral, len keby som inak musel spat s chlapom a pritom obe su pre muzov dost pritazlive, ale pre mna su ako chlapi.

karioll2

adam
taketo "filozoficke"debaty k nicomu nevedu,kazdy je uplne inde vo svojich nazoroch a prioritach.ani ja som sa nikdy nevyspal s niekym koho poznam chvilu
dobru noc