laska..kde si...?

Príspevok v téme: laska..kde si...?
jessicaa

v sucasnej dobe uz dlho rozmyslam nad tym..kde je laska...skutocnej lasky je teraz velmi malo...nechapem preco...co sa stalo s ludmi..? ked niekto niekoho ma tak si to nevazi...a zase ten kto nema nikoho by bol tak rad na jeho mieste, samozrejme nie vsetci lebo su aj vynimky...momentalne som po rozchode a fakt uz silno pochybujem ci sa da laska este vobec najst...

krokous

naivka
ja mam doma mladu 5 rocnu pipinku, ten tvoj by sa potesil :)

a s tymi tvojimi tymi, hm budes musiet mat stastie, ale poznam to, ze zo vzhladu nechces nechat upustit...

AdamKrt

jajka001_:

ho, ho, ho... Kto hovori, ze vo vztahu NEBUDE ziadna vasen ? Ja hovorim len o zaciatkoch, kym priatelstvo neprerastie v nieco viac. A to si pis, ze tej vasne tam je potom habadej... :)

Ktovie, mozno je jej tak vela, viac nez si zvyknuta ;-)

NAIVKA

adam krt: kamarat, priatel, milenec, partner, dovernik, poradca, pomocna ruka alias pomocnik, rameno na vyplakanie, vsetko v jednej osobe. Taky maly stred spolocneho vesmiru, spolu s nou

- to znie velmi zzenstilo, zeny tym iba odpudis, ver mi
od muz zeny ocakavaju hlavne, ze spravi pekne deti, vie narubat drevo a vymenit ziarovku. a mal by vediet soferovat a financne zaistit rodinu. tak v skratke.

jajka001_

adam poviem ti to polopate - ked sa mi niekto nepaci, tak sa mi nezapaci ani po roku
moze byt, ze sa mi paci trochu a skumam, co z toho bude, ci stoji za to. ale ak sa mi vobec nepaci, tak sa mi jednoducho nepaci.

janka24

Každý má v niečom pravdu. Treba tam aj chemiu, aj lásku aj sex aj priatelstvo..ale tak ako nie je nikto dokonaly ani vztahy nie su dokonale a na to sú tie kompromisy a rozhovory a ak ani to, tak..no láska, bože láska...

AdamKrt

karioll2 Dnes 22:19-

aspon take male zadostucinenie... Skusal si uz vztahy stylom, prerast priatelstvo do niecoho vaznejsieho ?

Jediny problem u toho vidim, ze zenam sa zda taky clovek, trochu odtazity a potom si to vysvetluju stylom "len ako kamarat" a hajde prec... Keby chodili v mladosti na ryby, tak by vedeli, ze dobry rybar musi mat dobru trpezlivost. Abo, kto si pocka, ten sa docka :)

jajka001_

ked vravis ze ty vasen do vztahu nepotrebujes, tak ste iba kamosi, to nie je kompletny - ci komplexny? :) vztah