laska..kde si...?

Príspevok v téme: laska..kde si...?
jessicaa

v sucasnej dobe uz dlho rozmyslam nad tym..kde je laska...skutocnej lasky je teraz velmi malo...nechapem preco...co sa stalo s ludmi..? ked niekto niekoho ma tak si to nevazi...a zase ten kto nema nikoho by bol tak rad na jeho mieste, samozrejme nie vsetci lebo su aj vynimky...momentalne som po rozchode a fakt uz silno pochybujem ci sa da laska este vobec najst...

AdamKrt

jajka001_:

a kto hovori zit iba s kamaratom ? Ja sa napr. snazim byt pre priatelku - kamarat, priatel, milenec, partner, dovernik, poradca, pomocna ruka alias pomocnik, rameno na vyplakanie, vsetko v jednej osobe. Taky maly stred spolocneho vesmiru, spolu s nou :)

Vsetko zalezi od toho, co si ochotna urobit pre druheho a co on je ochotny urobit pre Teba.

karioll2

adam
kazdy sme iny
ja ked stretnem byvale frajerky,trieskaju si hlavu o stenu,ze si nevybrali na zivot mna.aspon nejake zadostucinenie,aj ked nic z toho.

jajka001_

adam, tak potom je to vsetko ok, nie? vlk sa nazerie a koza ostane celá
mne to iskri asi tak ,ze uz par pekne dlhych rokov na jedneho
sorry ale zit len s kamaratom , to je tiez na nic

NAIVKA

a aj vam sa stalo, ze si stale hladate takych parnerov, co vyzeraju akoby prekopirovani? mne sa to stalo uz aspon 5x. akoby to bola stale ta ista osoba.
iny model nepripada do uvahy. a potom som len nestastna, lebo sa stale opakuju tie iste vlastnosti- hruba sila, agresivita, nizke iq

karioll2

neviem kto mate kolko rokov a kolko vztahov za sebou,iste ze pritazlivost a chemia ci ako to volate je velmi dolezite,ale ked sa do vztahu ide ze navzdy,musi to byt priatel,s ktorym mozte debatovat stale,kedze postupom casu bude sexu coraz menej a co potom?

AdamKrt

jajka001_:

ja neviem, ako Ti to iskri... :-)

A kto hovori, ze obetou je zena ? Co ked ta toho budzoganistu vmanevrovala sama, aby ju uniesol a on je ta obet ? :-D