laska..kde si...?

Príspevok v téme: laska..kde si...?
jessicaa

v sucasnej dobe uz dlho rozmyslam nad tym..kde je laska...skutocnej lasky je teraz velmi malo...nechapem preco...co sa stalo s ludmi..? ked niekto niekoho ma tak si to nevazi...a zase ten kto nema nikoho by bol tak rad na jeho mieste, samozrejme nie vsetci lebo su aj vynimky...momentalne som po rozchode a fakt uz silno pochybujem ci sa da laska este vobec najst...

AdamKrt

veronky Dnes 21:52: to bola asi mudra zena. Niecoho takeho sa snazim uz roky dosiahnut. Nedivat sa len na vonkajsok, ale hlavne na vnutro. Najskor najst vo vztahu kamaratku, priatelku a potom mozno neskor z toho to prerastie v nieco viac. Tak, aby si clovek mal s tym druhym po cely zivot co povedat a nie, ze pominie to fyzicke okuzlenie a je po vztahu. Ked bude mat clovek 80-90 rokov, tak ho ten sex zaujimat nebude. Ale bude to ine, mat vedla seba spriaznenu dusu...

jajka001_: ano.
Tak pardon, mal som ten dojem... :)

AdamKrt

veronky:

nieviem, kto ako - ale ja uprimne sa dokazem porozpravat o vselicom. A ak to budem mat uzavrete /co pevne dufam, ze nebudem musiet uzavriet/, tak znovu si zacat vztah na dialku - to som skusil prvy a posledny raz. Takze preco by som mal dat vediet ? :) No a o nezavazne vztahy na dialku, ci blizko zase nestojim. V tomto som asi ako to popisal Giovanni vo svojom prispevku. Chcem si len najst krasny vazny vztah, manzelku, zalozit si vlastnu rodinu, mat deti a ako v tych rozpravkach "zili stastne, az kym nepomreli". Teda dufam, ze este to zitie nebude kratke :)))

veronky

raz mi povedela jedna staršia žena že partnera si mam hladat v prvom rade ako priatela človeka s ktorým si mám čo povedať ktorý mi bude oporou lebo krása a sex pominie časom a zostane priateľstvo

krokous

AdamKrt:

ja ta chapem, ale takto sa za chvilu zblaznis a utrapis a zenska, co to pripusti za to predsa nestoji. A si frajer ak dokazes pri milovanej zene rozumne rozmyslat, ja som to nikdy nevedel, mne vzdy pomutili rozum, ked som miloval. Nikdy som nevedel rozmyslat.

krokous

alzbee:

no ved to je jasne. Chapem,ze ked niekto niekoho nepritahuje, tak to nejde. Ale to nie je uplne odpoved na moju otazku. A baby chcu normalnych chalanov? Podla mna sa to len tak hovori, ale kazdy jeden chce niekoho nenormalneho, pre dotycneho velmi vynimocneho cloveka, nie? Pre mna je vacsinou "normalna" baba prilis fadna a to uz davno nie som pubertakom a povazujem sa za rozumneho mladeho muza.

AdamKrt

jajka001_:

iska + tak ako to popisujes:

to je iba povrchne oddanie sa pudom. Potom sa neni co divit, ze viacmenej narazis na rovnake typy. Co tak niekoho lepsie spoznat a postupne to nechat preprast v nieco viac ?

Stejne, ak si chce clovek najst celozivotneho partnera, tak po par rokoch sa na jeho fyzicky zjav bude pozerat uplne inac...

veronky

Adam Krt:podľa mňa to nie je zásadovosť ale ty vieš,pripájam sa k názoru Krokousta aj chlapi radi povedia jedno a je to ináč ale jasne v dôležitých veciach to nemá byť daj vedieť keď to budeš mať uzavreté