laska..kde si...?

Príspevok v téme: laska..kde si...?
jessicaa

v sucasnej dobe uz dlho rozmyslam nad tym..kde je laska...skutocnej lasky je teraz velmi malo...nechapem preco...co sa stalo s ludmi..? ked niekto niekoho ma tak si to nevazi...a zase ten kto nema nikoho by bol tak rad na jeho mieste, samozrejme nie vsetci lebo su aj vynimky...momentalne som po rozchode a fakt uz silno pochybujem ci sa da laska este vobec najst...

jajka001_

adam, nejde ani tak o vzhlad. kolko krasnych zien ma za partnerov s prepacenim obludy
ide o ten sulad, harmoniu v comsi tazko definovalnom

AdamKrt

alzbee:

no vidis. Takze hladas tam, kde nic neni a pod lampou byva najvacsia tma a tam uz nevidis :) Vzhlad neni /uplne/ vsetko.

AdamKrt

krokous:

instinktom sa neriadim a ani riadit nebudem. To by dopadlo velmi zle. Ale viem, co mi hovori rozum a ten mi dava riadnu vystrahu. Nechcem byt vsak paranoik a hadzat flintu do zita bez toho, aby som mal v tom uplne jasno. Clovek si hovori, co ak sa moze mylit v svojich zaveroch a chce tomu dat sancu. Ale pohar trpezlivosti sa pomaly, ale isto naplna. Najhorsie je, ked clovek nevie, na com je...

alzbee

krokous: u mna je to zvacsa tak, ze ti najnormalnejsi chalani su moji kamosi a proste ma nepritahuju..nie je tam ta chemia, iskra medzi nami. A to mi dokonca jeden povedal, ze si mysli, ze ja som prenho ta prava baba:)) sama viem, ze je uplne super, v pohode chalan, ale zial nepritahuje ma...i ked mam ho rada, ale neviem si predstavit milovat ho.

krokous

Adam Krt:
never zenskym slovam, riad sa instinktom. Zeny casto hovoria jedno a myslia ine z roznych dovodov, ale priznajme si, ze obcas to robime aj my chlapi.

krokous

caute,

no presne, s tou laskou je to cele zle. Ale nerobime sami niekde chybu? Zamyslime sa nad tym! Nebojime sa nahodou lubit? Nie sme prilis zakomplexovani? Lubime vobec sami seba, ked chceme lubit ineho? A dalsia otazka: vysvetli mi tu niekto rozumne, preco lubime tych, ktori nas nelubia a ti, co nas lubia sme ku nim lahostajni? Toto by ma naozaj zaujimalo, tak ak sa tu najde niekto, kto mi toto vie vysvetlit, nech sem silno pise.

AdamKrt

veronky:

tak, ze ma niekolkokrat zavazne oklamala pri dolezitych skutocnostiach a aj ked hovori jedno, mam dojem, ze realita je niekde inde ako jej slova.

I ked je vsak takyto stav, nebudem nic riesit, pokial to nebudem mat uzavrete. Preto ozvanie nebude :) Co uz, som zasadovy chlap.

Giovanni

Pridavam sa ku vam,sice mam len 21 rokov,iny tvrdia aby som si uzival atd,ale to nie je pre mna,hladam partnerku s ktorej bude casom manzelka a porodi mi krasne miminka :)nestracam nadej,aj ked sa mi nedari najst tu "pravu"....