Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nadcha - zapchane usi - jednostranna bolest hlavy

Príspevok v téme: nadcha - zapchane usi - jednostranna bolest hlavy
cesarus

Zdravim, chcel by som sa spytat: minuly tyzden som dostal velmi silnu nadchu, dutiny absolutne upchane, vratane usi, co som nemal uz ani nepamatam, ledva som pocul. Horucku ani kasel som nemal. Zostal som doma, par krat som sa vypotil a bolo mi ovela lepsie. Posledne 3 dni, predvcerom, vcera a aj dnes, so stale zvysujucou sa intenzitou mam akutnu bolest hlavy, pravej strany vynimocne, pulzujucu, ktora vyprcha po 20-30 minutach. Moze to byt spojene? co mam robit aby som to zastavil? Dakujem pekne za odpoved

Peto T

Choď k lekárovi. A dovtedy môžeš skúsiť tolerančnú liečbu vitamínom C. Pozri na konci rýchlokurz. rizikaockovania.sk

Je dobré vyhnúť sa prípravkom bez umelých farbív, sladidiel, príchutí. Napríklad prášková kyselina askorbová čo dostať v DM drogérii, je lacná a čistá, dá sa rozriediť v čaji s citrónom a piť... Ale ak sú dostupné výhodnejšie prípravky, rád sa o nich dozviem :-)

Pozri aj kap. vedľajšie účinky. V skratke: nevhodné pri poruchách obličiek, metabolizmu železa a medi a deficite G6PD.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nadcha - zapchane usi - jednostranna bolest hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk