Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

viete čo kúpite svojmu priateľovi na Vianoce?

n,,

a ešte ma napadlo to by ho určite potešilo keby si sa mu predviedla v nejakom erotickom oblečení...:) nejaké sexi pradielko

n,,

ja osm mu kupila zatiaľ košelu... a kvet v kvetináči aby sa o to staral ako o mna:) ale dobrý nápad by bola aj kniha, tričko, župan, kozmetika, puzzle s vašou foto, vonavka(tradičné), veľkého plyšového maca, čapicu-šál-rukavice, trenky, pfuu už ma nenapadajú veci..

AdamKrt

Ak je to kutilsky tip, tak napr. multifunkcny noz, ktory je skor ako multinaradie - kombinacia kliesti s nozom, pilkou, pilnikom, otvaracom na konzervy a sadou srobovakov :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

viete čo kúpite svojmu priateľovi na Vianoce? - Fórum - ZDRAVIE.sk