?*Miery*?

Príspevok v téme: ?*Miery*?
nathalie777

Vie mi niekto povedať a poradiť, aký má byť správny pomer proporcií? Mám 170cm, 50kg a miery 84-63-86. Mám však pocit, že mám trošku guľatejší zadok a ženské boky:) Neviem, možno, že je to babské a je to možno v pohode teraz, ale bojím sa, že postupne priberiem...
Poraďte mi, prosím.

lentilka58

no ja mám 165 a 50kg. miery 86,65,86. takže mám dosť tlstý pás. chcela by som z neho schudnuť, ale potom schudnem odvšadial. tak nech je taký aký je. na tvoju výšku si dosť chudučka, podla tej vahy, možno keby ťa vidím, tak si to nemyslím, na to vplýva aj stavba kosti. takže nerob si hlavu

inanitka

mať tak tvoju postavu,ja som so sebou spokojná,mne len výška chýba ja mám len 160 cm, a ty si myslíš že si tučná???? preboha!!!! mne každý hovorí že aká som chudunká a to ako som spomínala mám len 160 cm a váhu 55 kg, no a miery 87-70-97 a to som naozaj neni tučná,nosím 36-38 veľkosti oblečenia,tak sa fakt nemusíš strachovať,bud rada to čo máš!!!!

jajka001_

nathalie ked budes cvicit tak priberies optimalne tam kam budes chciet. krajsia je vysportovana postava ako vychudnuta.

bella1988

vobec sa o svoju postavu neobavaj...podla mna si az moc chudunka...aj ked vaha zas vela neznamena ale podla tych mier...ved ja mam tu istu vysku ako ty a mam 63kg ( ja by som chcela tak 6kg schudnut ) a miery mam 90-70-97...a ja mam presne ten problem ktory ty popisujes ze mam vacsi zadok a stehna a to mi vadi ale bohuzial to mam zdedene po mamine takze s tym moc nenarobim :( ale chodim do fitka aspon to nejak spevnovat ked uz nic ine :D