zabudnut...ale ako...

Príspevok v téme: zabudnut...ale ako...
karolina007

ahojte...mam 19 rokov a uz je to mesiac co sme sa s chalanom rozisli..problem je v tom ze stale na neho myslim...chodili sme spolu 2 roky a to sa tak lahko z pamati nevymaze...on uz sa zabava s inymi babami na diskotekach a ja...nic..chodim s kamaratkami aj ja na diskoteky... ked za mnou pride chlap..tak ho poslem prec..samozrejme vacsinou su to uchylni chlapi a ti ktori by sa mi aj pacili si zase nevsimaju mna...neviem ako sa balia chlapi..som hanblivy typ cloveka..vsetci mi hovoria ze klin sa klinom vybija...ja by som si aj rada niekoho nasla..len neviem ako..

veronky

mima282:jaj to je nepríjemné ešte sa ti aj vysmial to si mohol nechať pre seba,mňa nechal priatel tak asi pred mesiacom a neviem si predstaviť že by mal inú priatelku to by ma hrozne bolelo neviem si to ani predstaviť vídam ho denne lebo sme kolegovia :( takže u mňa nefunguje zíde z očí zíde z mysle rozmýšlala som že dám výpoveď ale mám dobrú prac.pozíciu ktoru som si budovala 6 rokov,a mám ho stále rada a veľmi :(

Mima_282

Som na tom uplne podobne. Chodila som s chalanom 3 a pol roka a pred troma mesiacmi ma nechal - boz dovodu , a po tyzdni si nasiel inu . Neviem sa s tym zmierit ,verila som mu vzdy mi trvdil ze by inu uz nechcel a podobne. Teraz som zostala sama,mam z toho depresie ,neviem sa s tym zmierit. Ked som si nim minule pisala dokonca sa mi vysmial a ze vraj teraz je stastny a pod. nedokazem uverit tomu ze zahodil tri a pol roka so mnou pre nejaku ...chodi s nou asi dva mesiace a neviem sa zmierit s tym ze tak rychlo zabudol ... :((( niekedy by som najradsej zomrela

bejbyna

ono je to možno tak aj lepšie ked si našiel inú, vôbec sa so mnou nesnaží skontaktovať, na nete mi nenapíše, lebo keby zostaneme v kontakte, asi by sa mi na neho tažšie zabúdalo, takto je to ako sa hovorí : zíde z očí, zíde z mysle...a keby sme v konatke a nemá inú tak možno by som mala stále takú nejakú nádej že sa ku mne vráti, a tak by som na neho určite nezabudla, takto je to síce horšie, aj to viac bolí ale verím že na niečo to je dobré...

RUSH

ešte som postrehla dve slová bezcitnost a arogantnost,zaslúži si taký chalan ,aby si sa trápila?,čo myslíš ako dopadne tá z diskotéky?
maj ho na háku,ak by si mala kúsok arogantnosti,ako on,dokázala by si si pred ním odplut?chlapi ako on si nezaslúžia viac.možno ani to nie,dokážeš ho ignorovat?skús to...

RUSH

nehnevaj sa ,ale podla mna tú inú,už má dlhšiu dobu,
zažívam vela rozchodov okolo seba,a vždy to takto z jednej strany skončí,ten kto dáva kopačky to má na háku,už je zamestnaný niečím iným,a ten komu ublížil sa velmi pre to trápi a rozmýšla,čo sa stalo,kde bola chyba,!urobila som ju ja?tem kto opúšta,si už vymyslí hocičo,akýkolvek dovod,prečo to nefungovalo a nebude dalej,moja drž sa,chlapcov je naokolo kopu,len ty máš oči len pre jedného....

salatka

bejbyna je to velmi jednoduche, naozaj ver mi ..ak by si niekoho nemilovala, a rozisa sa s nim a nic teda k nemu necitila, tak by ti nerobilo problem si zacat vztah s niekym inym...pretoze by si sla v podstete s cistym stitom ... sice to len tak pisem ..ja nemam v tomto vlastnu skusenost ... ja osm s byvalym neni moc v kntakte .. ako sem tam sa stretneme a pozdravime sa ..mozno prehodime slovko, dve a to je cele .. mozno casom sa ot zmeni ..ale teraz este nie ... neda sa to po takom dlhom case .. a s tymto dslim co som trez bola ..no videla som, ze aj tak by to nemalo vyznam a casom by som to ukoncila ... takze radsej to stopnut na zaciatku ako potom ..sicce on uz sa zamiloval ale ja nie .. aked ti mam pravdu povdat, ak by teraz niekto prisiel a poplietol i hlavu, ta by som nemala problem zacat novy vztah, pretoze som do tohto poslednho nebola vobec zamilovana a preto so mnou "rozchod" nic neurobil

bejbyna

no ved to nechapem ako mozu nieco len tak zrazu vymazat zo zivota, zo dna na den, asi im preplo v hlave alebo čo, a ja som bola prekvapena ze ako ten moj moze tak rychlo zabudnut na pol roka, no vidim ze sa to moze stat aj po 2 rokoch a to vážne už nepochopím, oni asi nemajú city alebo čo..a ste este v kontakte? pisete si alebo tak??

salatka

baby musite to brat tak, ze jednoducho do vas uz nebol zamilovany a preto s as vami rozisiel..lebo ak by bol, nedokazal by si najst ani jeden z nich tak rychlo babu ... ja mam teraz 24 a v maji sa mi rozpadol 4.5 rocny vztah .. a nechal ma on .isla osm sa zblaznit ..len teda on nikoh zaital nemal a ani nema ... a ja som mala teraz posledny mesiac vztah ..ale tak vcera sa to skoncilo .... bolto chuj a nedokazal tolerovat moju poziadavku a s takym ja sa nemam o com bavit ... a co s amam zabit? ajja chem iba niekoho normalneho, kto ma bude mat rad a to nie je tak vela ... tak snad to raz pride ..

karolina007

co mam hovorit ja...ved 2 roky uplne vymazal zo zivota a uziva si s dajakou co ho zbalila na diske...ved mi to srdce roztrhava..a je uplne bezcitny a arogantny..pricom dva roky som bola jeho "vsetko"..chapes to...dva roky..a o par tyzdnov si uz spi s inou...takze cele dva roky mi klamal..?? asi tak by som to chapala...