Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nespavosť-Nepokojnost

Príspevok v téme: Nespavosť-Nepokojnost
whattt

už asi druhy tyžden sa zobudzam bud o tretej vnoci ,alebo skorej na to ,že mi je tak nevolno a neveim to popisať..
uz o desiatej vecer som unaveny,lahnem si a zobudim sa na to,že sa mi neda spať,ale pritom som strašne unaveny...
tuto noc som šiel spať cca o 22:00 lebo som bol unaveny,ale zobudil som sa možno o jedenastej na to že sa mi nedalo spať..bol som ako keby furt v takom polospanku .. a nie a nie..bolo mi zle ale nevedel som definovať že z čoho..tak som si skusil dať dva neuroly 0,25 a potom som zaspal..ale aj tak ten spanok nebol taky kvalitny..a už to mam dva tyždne.. bol som na gastro,zistili len gastritidu.. helikobakter uz nemam,tak isto chodim na kardio liečim sa na vyšši tlak,ale žiadne ine choroby nemam .o kt. by som vedel. mam to už dva tyždne každu noc toto,potom cez den som unaveny,lebo sa furt nekvalitne vyspim..vobec neveim čim to začalo...neviete čo mi može byť,prip. ktore vyšetrenie by som mal absolvovať

ememka

to, čo opisuješ je z vysokeho tlaku. Ajked sa liečiš na to, tak ten tlak kolíše. Mne sa to stava práve vtedy, ked mám večer zvýšený tlak. Zo začiatku som nevedela, čo sa deje, ale začala som si ho merať v noci a bol casto dost vysoky...treba piť čaje ako medovkový, no a ja si zvyknem potom robit cesnakovéí kury. jem jablko s cesnakom a med.

house

Ak mate hypertenziu je to normalny jav
berte prirodne cajiky na spanie, homeopatika.Chemiu radsej nie, lebo si znicite ladviny a pecen a zvyknete si na to ako na cukriky.Pred spanim sprcha.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nespavosť-Nepokojnost - Fórum - ZDRAVIE.sk