Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krvacanie z konecnika...

Príspevok v téme: Krvacanie z konecnika...
Peter131489

Chcel by som sa len spytat, ci tu ma niekto s tym, o com idem hovorist skusenost alebo moze nieco poradit. Takze, vyliecil som sa akotak z prechladnutia predvcerom, teploty uz nemavam, upchaty nos ostal. Vcera som bol na zeleznicnej stanici a mal som 40 minut cas na vlak a tak som sedel vonku na lavicke, bolo docela chladno. A dnes, od rana krvacam z konecnika celkom dost... Zacali mi troska aj bolesti brucha. Moze to byt z toho, ze som sedel na studenej lavicke cca 40 minut? A moze to mat nejaky suvis aj s prechladnutim?

Peter131489

No, krvacanie sa nastastie zastavilo, ale citim, ze mam konecnik rozdrazdeny. Krv bola sytocervena... Ale mam bolesti brucha obcasne a citim pichanie v slepom creve. Nemoze to mat suvis spolu?

aluska

krv z koncnika- to moze byt aj rakovina..nechcem strasit, ale radsej by si mal ist na vysetrenie..a to hned zajtra

karioll2

to nema s prechladnutim nic spolocne

ak je to cervena krv,je to vec hemeroidov,pripadne konecnika
ak je cierna,je to vnutorne krvacanie,treba urychlene riesit

Peter131489

Nie nie, tecie mi krv z konecnika normalne, po potrebe som sa pozrel do misy a normalne mi kvapkala do vody... nie moc, ale 2 kvpaky urcite. ked som skusil prejst toaletnym papierom po tom, tak bol cely od krvi, aj premoceny na par miestach...

jajkafr

Peter
krvácanie z konečníka nemá súvis so sedením na studenej lavičke... nemáš zápchu a nemal si krv len po stolici na papieri?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krvacanie z konecnika... - Fórum - ZDRAVIE.sk