Zázrak na vyrážky - objavený! :D

Príspevok v téme: Zázrak na vyrážky - objavený! :D
Piper

Strašne veľa dievčat či žien trápia vyrážky a bohužiaľ, i ja som si s nimi prežila pár rôčkov (teraz mám 15). Hnusné, napučaveté, hnisavé vyrážky som mala po celej tvári a čistenie u kozmetičky trvalo i hodinu a pol.
Vyskúšala som viaceré lieky, kozmetičky, kožné lekárky, až mi jedna predpísala ZÁZRAČNÝ LIEK. Čierne bodky zmizli prakticky hneď a do mesiaca som nemala ani jednu, jedinú vyrážku. Liek teraz beriem 5. mesiac a som neskutočne spokojná, i keď jazvičky mi zostali, no tento zázrak na toto nezaberá, na jazvy vám musí doktorka predpísať inú mastičku alebo čo. Volá sa to AKNENORMIN, sú to dosť drahé tabletky, ktoré vám však zaplatí poisťovna :) Majú síce veľmi nepríjemné vedľajšie účinky (abnormálne sa mi vysušujú pery, 1 pomáda mi niekedy vydrží nanajvýš 3 dni, bolesti hlavy, vysušovanie vlasov, pleti...), no všetky vedľ. účinky sa dajú prežiť používaným správnych hydratačných krémov, ktorým mam doma milióny, ale PLEŤ MÁM ČISTÚ a to je pre mňa najhlavnejšie :-)

Ospravedlňujem sa, že som bola trošku dlhá, ale musela som vám o tomto lieku napísať, lebo viem, aké je to mať hroznú pleť a neprajem to nikomu :-) Tak sa naňho skúste spýtať kožnej lekárky a uvidíte :D Musím však ešte napísať, že liek mám predpísaný spolu s antikoncepciou (volá sa Chloe, takže i toto robí svoje :D).

jedna

je to chemicky humus, ktory ti tak akurat dobabre pecen. dozivotne ho uzivat nemozes, ak ho vysadis, tak mozno budes rozcarovana...