Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

žijeme zdravo:)

Príspevok v téme: žijeme zdravo:)
janka.malak

zakladám túto tému pre všetkých priaznivcov zdravého životného štýlu:) mohli by sme si tu zdielat skusenosti,ako vám pozitívne zdravý životný štýl ovplyvnil život,zmiernil choroby, pomohol schudnut atd..ja som mala dlho oslabenú imunity,bývala často chorá(angíny, chripky,herpesy).na radu mojej lekárky som sa začala zdravo stravovat.ziadne sladkosti,zakusky, cokolady,biele pecivo a vyrobky z bielej muky,ziadna kava,tvrdy alkohol,a cervene maso.nielen ze som schudla osem kg,ale hlavne teraz som zdrava.

jajka001_

vies co ja priberiem akurat tak ked zjem povedzme pizzu na posedenie a potom by som este jedla...ale kedze uz potom neveceriam kedze som stale plna tak nic, stravim to...ja to citim
a nejem veci z ktorych by sa priberalo, cize nejake sladke zakusky, udeniny, burgery a taketo veci. takze z toho co jem, moc nepriberiem akurat ked zacnem privelmi jest sladkosti. a potom nasadim dietnejsiu stravu, cize bez sladkosti, viac pit...vecer jest menej.

suzenka

no tak to je jasne ze rano si lahsia ako vecer :)

preto sa ma clovek vazit rano nalacno, nasmadno, nahy a najlpesie vyprazdneny :)

tak ked clovek schudne tak si kludne moze dat vecer aj chlieb..aj ked bude na druhy den o nieco viacej :ň

ale tak ked niekto napriklad chudne a zobral by si priklad chlebik alebo cestoviny na veceru a robil by to tak casto tk pol kilecka k pol kilecku ... :)

aha teraz som si to precitala poriadnejsie. :)

ja som to myslela tak ze ked si vecer davas sacharidy ci az na druhy den alebo o tyzden nevidis ze priberas..nemyslela som ze hned po zjedeni :)

jajka001_

a nekontrolujem kazdu chvilu ci mam par gramov hore ci dolu :) bola som taka...raz som bola rano o dve kila lahsie ako vecer :)) naco sa týrať. jasne ze ked sa najem tak "priberiem" pol kila, alebo kilo - nemam presnu vahu - ale ved to je normalne, stravim to.

suzenka

zit zdravo neznamena jest od rana do vecera ovocie a zeleninu!!

treba mat vyvazeny jedalnicek..a nie nahradit skoro vsetky chody dna len ovocim

rozne druhy caju maju na krabicke pisane aku dobu sa mozu v kuse pit..a kolko si treba dat pauzu ako naprikald pri zihlavovom caji ktory precistuje krv..

niekde som dokonca citala ze caj dehydruje a okrem caju treba pit aj dostatocne mnozstvo vody

jajka001_

napriklad, ja zvyknem jest na veceru krajec chleba so syrom a zeleninou.
ale moznosti mas vela. napr. polievka, alebo cestoviny, alebo ryza, zemiaky... mozes jest aj to co si jedla na obed ale mensiu porciu.
ale kup si nejaku normalnu knizku o stravovani. je toho vela co treba vediet. nedrz ziadne diety, jedz vsetko, totiz vsetko zdrave, v malych porciach, ktore stihas spalovat, a nemas z coho priberat.

alis_

uf ja som si myslela, ze nie je nic lahsie nez zdravo sa stravovat, ale vidim, ze to tak ani zdaleka nie je :)
ryby viem ze su velmi zdrave, ale to fakt neviem ci zvladnem... :(
maso (hlavne kuracie) mavam dost casto hlavne na obed, len zrovna dneska sme mali na obed ten salat...
zelenina mi jaksik vypadla, zajtra si skocim nejaku kupit :)
inak nevadi, ze pijem tolko cajov? neviem lebo pijem ich fakt dost, hlavne teda ovocne a bylinkove (nesladene) a to jedine mi udrziava pitny rezim, inak uplne zabudam pit :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

žijeme zdravo:) - Fórum - ZDRAVIE.sk