Plni sa mi sen :)

Príspevok v téme: Plni sa mi sen :)
Leonarda 22

ahojteee :) pozeram super foorum.som strasne stastna lebo konecme sme sa s priatelom rozhodli pre babatko:Dtak skusame uz druhy mesiac ..zatial nic.Chceme sa aj zobrat ale asi az keby sa nam narodilo babatko.Chcela som sa opytat ze ked by sa mi postastilo a narodilo by sa mi babo a vlastne este by sme neboli svoji tak by malo moje priezvisko?az ked sa zoberieme bude mat jeho?alebo priznat otcovstvo hned po narodeni a bude mat jeho priezvisko?dakujeem moc

kvietok13

pre nas je z urcitych dovodov dolezitejsie mat dieta, tak preto sa snazime uz teraz, okrem toho staviame dom a tak svadbu momentalne neriesime....

aknitka

dovoľte mi jednu otázku. ak aj tak plánujete svadbu tak prečo až keď sa bábo narodí. prečo sa nemôžete/nechcete zobrať pred tým. ja vás neodsudzujem ale pochopiť to neviem.

kvietok13

My mame podobne plany, snazime sa o babo a pred porodom by sme zasli na matriku priznat otcovstvo nech ma jeho meno. Ked bude vacsie, cca rok- rok a pol by sme si spravili svadbicku.
nevidim na tom nic zle.

pauli 73

ak budeš rodiť ako slobodná matka, dietatko dostane automaticky priezvisko po tebe ale ak pred pôrodom zajdete na matriku aj spolu s priatelom a spíšete zápisnicu o uznaní otcovstva, tento papier si vezmeš so sebou do pôrodnice a tam dietatku zapíšu do RL už priezvisko po otcovi.

Leonarda 22

dakujem :) no ani neviem preco az s babom...to sme sa tak dohodli ako nebol by problem aj pred babom... Jajka a mas aj pravdu vyzeralo by to divno keby ma babo ine priezvisko:Dja som sa chcela len informovat

jajka001_

ked to chcete urobit takto, tak je asi lepsie nechat mu tvoje meno,a az ked sa vydas, tak prevezmete obaja priezvisko manzela. nech to nevyzera cudne ze sa tvoje dieta vola inak ako ty.