Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kam dať psa ak zomrie?

zuzusa

No u nás je aj taká možnosť že za poplatok telíčko odstráni veterinár. Či ho už dajú spopolniť alebo ich niekam pochovávajú to vôbec neviem.

jopal

My mame psov pochovanych doma v zahade. Ked naozaj nemas kde, pozri na nete, robia aj spopolnovanie a urna ti ho moze stale pripominat...

ninka255

Monika, no ja som to prežila.mali sme pudlíka 15 rokov a zrazu mu začali odchádzať orgány.neudržal moč, nič nepomáhalo ani lieky a injekcie.veterinárka nám navrhla dať ho uspať.bol to pre nás ťažký deň, boli sme pri ňom a hladkali sme až kým nezaspal.hrozne sme pri tom plakali aj teraz plačem.tiež sme mali dilemu kam ho pochovať,ale nakoniec sme usúdili/lebo sme nemali kde bývame v byte/,že najlepšia bude kafiléria.bohužiaľ do lesa sa pochovávať nesmie, aj tak by ho vyhrabala nejaká zver a tá predstava bola ešte horšia ako kafiléria.navrhla nám to sama lekárka, takže sme odtiaľ odchádzali už bez nášho miláčika.a preto už nechcem psa,nechcem to už zažiť.

0vecka

a tak vies ale co s tym :) nevim ja nejako neuznavam take ze mu kopat hrob atd atd podla mna je to stale ohladuplnejsie ako ho dat vypchat a drbnut do obyvacky :)

brieta

Nie nikto nehovori ze ho ma dat "teraz" uspat ci utratit,je to iba alternativa,ked raz bude uz velmi stary,chory a utrapeny.Urcite je lepsie dat ho uspat ako sa pozerat na jeho utrpenie,psy mavaju tiez velke bolesti a hrozne trpia,nedokazu jest ani pit,iba lezia a cakaju na koniec a vtedy by som volila tuto moznost.Dufam Monika ze tvoj havkac este dlho pozije a uzijete si vela radosti a lasky.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kam dať psa ak zomrie? - Fórum - ZDRAVIE.sk