Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest v pravom boku

Príspevok v téme: Bolest v pravom boku
slavena

Ahojte vsetci,

chcem sa spytat ci nema niekto podobny problem ako ja. Skoro stale ma boli pravy bok a lekari mi nevedia zistit cim to je. Mam za sebou 6 operacii a to jedna je apendix, 4 kyretaze z toho jeden potrat / zistili mi ze dietatko je vo mne mrtve/, a pri prvom porode ma uspavali, lebo ma roztrhlo z vnutra i z vonku. Po porode bolo vsetko v poriadku 2 roky a ten treti zrazu ma zacalo boliet az som nespavala. Je to taka strasna paliva az tupa bolest. Schudla som 10 kil ani neviem ako. Som slaba, podlamuju sa mi nohy,kyve sa mi tlak / raz je vysoky, potom nizky/, zuby sa mi strasne kazia. Uz my Dva vytrhli a cakaju ma este dva. Uz som sa aj pytala ci to moze byt z narkoz, ale vraj nie. Mam za sebou kompletne zenske vysetrenie-negativne, zaludok-gastro.-negativne, pred rokom sono brucha negativne,Kolonoskopiu mi lekar nechce spravit, vraj by mi mohol pohorsit. Len ja neviem teraz na com vlastne som. Chcela by som ist este na CT. Vysledky z krvi su negativne, vsetko OK. MOj gynekolog mi povedal ze to budu zrasty po apendixe alebo tie po porode.Dal mi aj mast na to. No neviem, bolelo ma to stale. Momentalne teraz ma to neboli. Len problemy s nafukovanim su strasne. Nafukne ma pri vsetkom co zjem zaludok a i creva. Snazim sa pozut stravu co najlepsie aj tri krat a viac a nepomaha. Plyny mam hnusne az hnilobne. Chcela som aj vysetrenie na celijakiu aby mi urobili a nic. Doktorka obvodna ma poslala na vsetky a urobili mi len zaludok. Ja uz neviem. Uz som s toho na dranc. Poradte co mam roit. V pondelok idem k svojej obvodnej s vysledkom a budem a pytat na CT. Chceme s manzelom babo a bojim sa mat, kym neviem co mi vlastne je. Neviete nieco poradit proti tomu nafukovaniu? Co to moze byt? Nikdy pred tym som taketo podobne problemy nemala az po prvom porode. Vie sa na CT zistit zrasty? Dakujem Vam za vsetky odpovede.

jajkafr

slavena
na CT by sa mali dať zistiť zrasty... mamka mala tiež také problémy, navyše mala časté hnačky a po operácii jej povedali, že mala zrasty po apedixe a po kolonoskopii jej lekárka povedala, že má syndrón dráždivého hrubého čreva... proti nafukovaniu pomáha Espumisan

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest v pravom boku - Fórum - ZDRAVIE.sk