Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vztah s arabom

darika

miii
ja neviem nic,pisem ti len co si myslim,aby si neurobila chybu,ale...ozaj,to s tym Valentinom si ako myslela?Ved Valentin je na celom svete vo februari,ci nie?

miii

pozistuj ak este nieco vieš a mozes tak mi napis dakujem za vsetko si zlata vsetci ma len odhovaraju a deprimuju len ti si priamociara a optimisticka aj ked ja mam tiez strach niekedy ale zatial ma nesklamala verim mojim instinktom

darika

miii
vies o tom,ze zajtra maju najvacsi sviatok?ako mame my Vianoce,tak oni maju zajtra.Ak je on teda muslim.No,caka ta velka skuska,tak hor sa do nej a uvidis...drzim palce.

miii

.DARIKA.......... Dakujem za podporu dufam aj ze budem .......myslim si ze sa nemam coho bat, aspon zatial mam taky pocit

darika

Hlavne bud opatrna.Ja som myslela,ze je to jeden z tych,ktori na SVK ziju.Ti uz maju z polovice slovensku mentalitu.Ale nemozes poznat niekoho,koho si videla par dni.Tak ci tak,daj si pozor,ale drzim palce.Snad budes jedna z vynimiek.

miii

ja som tam bola 2 krat na dovolemke teda druhy krat kvoli nemu uistti sa o vztahu,takze ho poznam asi uz lepsie a je tam este jeden par ties ceska a arab a ona tam robi v hoteli ,my sme dohodnuty ze budem robot v hotely takze asi tak a chcme st potom po sezone letnej k nam na Slovensko

darika

miii
presne,viza sa vybavuju na ambasade.Staci si zajst do Blavy a tam ti vsetko povedia,poradia.
Ja ale nerozumiem tomu vasmu vztahu.On nikdy na SVK nebol...ako si ho ty vlastne spoznala.Kde?Kolko casu ste spolu stravili?Nie je to len taka laska-dovolenkova?Ako si si ista,ze je to vazne,ked podla mna sa vobec nepoznate.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vztah s arabom - Fórum - ZDRAVIE.sk