Vztah

Príspevok v téme: Vztah
samer

Som rozvedena a mam dcerku. Do nasho zivota vstupil rozvedeny muz. Vsetko by bolo perfektne,velmi si rozumieme,doplname sa a sme spolu stastny,kym sa neozvu jeho deti a svojim pristupom robia medzi nami nezhody.Nechcu nas za ziadnu cenu prijat a cas stravia s otcom len v tedy ak tak mi niesme. Rodinne udalosti su bez nas pretoze v tedy tam maju miesto jeho deti. Neviem ako s tym bojovat ale uz ma to vycerpava. Na moje namietanie je odpoved,ze deti stratit nechce. A presvedsit ich nevie. Miluje ma ale tym ak bude tlacit na svoje deti ich len strati a potom by nemohol byt stastny. To ako to je medzi nami momentalne nevie zmenit. Ak mozem povedat trva to 3 roky.

samer

Praveze mi sme aj po rozvode ostali dobry priatelia.Byvali si dobre rozumie s mojim priatelom. Zijeme spolu uz 3roky. Nechcem aby svoje deti zavrhol len by som mala rada svoje miesto vedla neho tak ako ho on ma pri nas.

jajka001_

pokial sa nevezmete, tazko mozes chciet, aby travil narodeniny a vianoce s vami. ma deti, vezmi si to z opacnej strany, neviem ake vztahy mas s otcom tvojho dietata, asi nie dobre, ale keby boli , tak si rada, ze sa venuje dietatu. mne sa jeho pristup paci, ze nezavrhol svoje deti.