Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnačka :(((((

Príspevok v téme: Hnačka :(((((
Jana2226

uz druhy krat za tyzden som mala hnacku :( nieje to klasicka hnacka, nemavam to viackrat denne ako raz... niektory den je to fajn a druhy den sa najem a utekam na wc.. brala som antibiotika pred tyzdnom, lebo som mala anginu.. moze to byt z toho? na gastro som bola a robili mi sono brucha a vraj vsetko v poriadku.. pomozu probiotika?

aluska

jana ani sa ti necudujem ked si jedla kapustu...to este aj nafukuje...ta ti zrovna nepomoze..praveze by si sa mala vyvarovat takychto jedal

jajkafr

Jana
tie probiotiká môžeš užívať ako dlho to bude potrebné môžeš si dať aj takú kúru, že vyberieš celé balenie probiotiká ti neuškodia

Jana2226

Baby a ako dlho mam tie probiotika uzivat? beriem treti den a tie tri dni bolo dobre a dnes som obedovala dusenu kapustu a opat to bolo take riedsie :(((((

Jana Za

Antibiotika zabijaju bakterie...vsetky aj tie dobre v crevach a tie su potom oslabene. Aj ja mám po antibiotikach hnacky a poznam kopu ludi ktory tiez. Mne lekarka doporucila ku vsetkym antibiotikam a po nich uzivat probiotika biogaia alebo nieco ine. Pomahaju.

jajkafr

karioll
ani apendix není vidno na sone a keď som mala chronickú apendicitídu poslali ma na sono brucha a bez toho ma nechceli ani zoperovať

karioll2

co by asi tak videli na sone brucha suvisiace s hnackou?????
kup si probiotika,jedz vela ovocia,zeleniny,celozrnnych vyrobkov,jogurty,acido,pi vela cistej vody.sportuj

Eskymacek

uzivaj probiotika, vyluc akukolvek mliecnu bielkovinu, cerstvu zeleninu a ovocie, papaj banany, piskoty, suchare, varene zemiaky a varenu zeleninu... vsetko dokopy by ta malo za 3 dni prejst, ja som mala od piatku tiez hnacku aj som zvracala z antibiotik a dnes mi je uz fajn

michajela

ako spomínaš, hnačka je 5 a viac vodnatých stolíc denne.. tvoje problémy mohli spôsobiť antibiotiká... skús probiotiká, v lekárni je dobrý výber... a pri liečbe ATB vždy používaj aj probiotiká

moob

Pomozu probiotika,daj si taku mesacnu kuru a uvidis,ze bude lepsie.Odporucam PROBIOFIX,maju velmi dobre zlozenie a co je velka vyhoda,nemusia byt v chladnicke!!

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnačka :((((( - Fórum - ZDRAVIE.sk