Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam 3 otazky

lucindaDN

1.za rodinku a skveleho pritela
2.moc som doverovala par ludom,ktori boli totalni hajzli
3.a nasledky si vyzieram uz piaty rok a cakam kedy to uz konecne skonci

soffa

mojim super rodicom ze mi dali zivot ,za zdravie za vynikajuceho partnera,kamosou,dakujem za vela.2 myslim si ze ziadnu podstatnu 3.ze som nesla na vysku ktora ma bavila,ale nikdy nie je neskoro vsakze:-))))

denele

1, za rodičov, super manžela, detičky

2,? že som sa dostala do takého prežraného stavu v akom som a nie a nie to schudnúť

3, ???neviem

nathália09

1.za to,že som spoznala pravdu 2. pohnevala som sa zbytočne so sestrou 3.narazila som autom do stlpa,lebo som zazmätkovala-mala som s toho veľké problémy,ktoré sa vyriešili až nedavno.-riešilo sa to velmi dlho.-bolo to auto mojho priateľa.

wonderbra

1. za to, ze som zdrava a za rodicov
2. najvacsiu este asi ziadnu:o)
3. ani nie za rozhodnutie, skor svoje spravanie obcas lutujem

andrea88

1. za mamu, ktorá je úžasná, za zdravie, že mám kde spávať,mám čo jesť, mám si za čo kúpiť jedlo a veci, ktoré potrebujem. za to, že žijem kde žijem a poznám tých ľudí čo mi menia život :)

2. že som sa nevedela rozhodnúť medzi dvomi mužmi a tak som premárnila šancu :-/ a že som pohádaná s bratom, s ktorým k sebe nevieme nájsť cestu..že som dlho nebola za babkou, ktorá asi umiera a zo strachu, že ma asi nenávidí, že som tam vyše roka nebola..

3. a tá 2ka je taká 3ka :D

katka...

1. za zdravie, za to ze mam kde byvat, co jest
2. ze som dostatocne nevyuzila to co vo mne je
3. zly vyber skoly, odmietnutie niekoho s kym mi mohlo byt dnes fajn

Ale zas si hovorim, ze asi to tak vsetko malo byt.

Slobodna

1.Za šancu niečo zmeniť a napraviť svoje chyby.
2. Bolo ich strašne veľa, neriešim ich.
3. Snažím sa neľutovať žiadne svoje rozhodnutie. V danej chvíli som sa rozhodla najlepšie ako som vedela a mohla a všetko je tak ako má byť.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam 3 otazky - Fórum - ZDRAVIE.sk