Mam 3 otazky

sob rudolf

1. Momentálne za túto super bomba špica tému, ktorá mi dáva možnosť pridať sa do diskusie, ku ktorej by som bez nej samotnej inak nemal ako mnoho iných ľudí čo povedať.Ono je to kruh, viete?
2. Akú hlúposť? Nezožieram sa, žijem pre produktívnu prítomnosť plnú sviežich poučení z minulosti, no stress.
3. Voľba pohlavia sa ráta? Ok, seriózne. Zabúdam rýchlo, život je predsa na úplne iné veci, ako na bahnenie sa v pocite viny. Jedno uvedomenie stačí, prípadne aj sanácia škôd, no dlhodobá ľútosť sa u nás na Severnom póle nenosí.

zuzkalinka

1) za moju rodinu, na ktorej mi velmi zalezi a tiez za rodinu mojho priatela, pretoze su to neskutocne dobri ludia

2)sklama som cloveka, na ktorom mi najviac zalezi

3)ze som nesla na VS....alebo mozno nie, pretoze keby som tam bola sla, nebola by som teraz tam, kde som a s ludmi, ktorych mam velmi rada

bublik

1. za rodinu
2. ze som pocas studia nevyuzila naplno moje schopnosti ale 3. nelutujem to, pretoze by som nemala takych dobrych priatelov a tolko skvelych spomienok a zabavy.

ShaulaThalit

1. za to, aku mam rodinu (neberiem do uvahy, ze ich nenavidim, ale to ze mi dali zazemie a ostatne zakladne veci)

2. ze som umyselne odhanala ludi od seba, pretoze som im nedokazala povedat, ze ich potrebujem; a klamstva

3. ze som sa pokusila dvakrat o samovrazdu

marlienka

1.za to, ze som zdrava, a ze este mam sancu byt stastna a zmenit svoj zivot

2.nechala som sa na zaciatku puberty dirigovat clankami v casakoch, nebrala som ich s rezervou a dopadla som katastrofalne, polovica doterajsieho zivota v haji, osamelost; nechala som sa otcom zdeptat do takej miery, ze som uverila, ze nestojim za nic

3.lutujem svoj osemrocny gympel a stratu kamaratky pre spoly hlupost, spoly nedorozumenie.

xxxx

1.za skvelých rodičov ktorých max.milujem,za priateľa ktr.mi moc pomohol,že mám kde bývať,jesť,že som zdravá...
2.drogy
3.drogy

alzbee

1. Za priatelov, zato, ze ma mama vychovala drzat sa pri zemi a za vsetky tie "drobnosti", ktore clovek casto berie ako samozrejmost (mam kde spat, mam co jest, pit..)
2. V puberte som bola maximalne debilna, takze tam by sa naslo kopec hluposti, ale nerada na ne spominam
3. Asi ziadne..v danej chvili som sa rozhodovala tak, ako som to citila a az cas neskor ukazal, ci tie rozhodnutia boli alebo neboli spravne.