Falošné kolegyne

Deee

presne tak mery, oni cakaju co povies, aby to mohli rozniest a hlavne teba rozniest v zuboch, lebo oni by to vedeli/urobili lepsie...nedaj sa, aj ja som teda poriadne citliva a v takom kolektive som stravila 3 roky, kolkokrat som si doma porevala do vankusa, ake su to potvory a dalsi den som nabehla s usmevom, postupne si moje mile kamosky riesili vztahove a rodinne problemy a ja som sa potichucky vydala za muza, ktoreho mi sialene zavidia lebo ani netusili, ze niekoho mam, teraz som uz v inom kolektive

mery55

Snažim sa usmievat nedavat nič najavo ale to moje vnútorne ja je dost zranitelné ale maš pravdu človek si musí vediet nechat dovernosti pre seba lebo častokrát mám pocit ako len čakajú čo poviem o sebe a súkromi ok

Deee

usmej sa ked treba, ale dovernosti si nechavaj pre seba a blizke kamaratky, tymto kolegyniam nevesaj na nos co obratom nechces pocut z druhej a tretej strany, neintriguj a uz vobec neohovaraj niektoru pred inou...a hlavne bud optimistka, ak sa budes stale usmievat a nebudu vediet preco, budu ti neskutocne zavidiet :-)