Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

silikony ano ci nie?

Príspevok v téme: silikony ano ci nie?
mariettta

Ahojte mam taky problem,mozno ze to niektori z vas nepochopia,mam 21rokov a rozmyslam nad silikonmi,dovod je prosty,mam pekne prsia,hlavne som mala a chuda,kazdemu pridu velke,ale to je tymi tajomnymi podprdami;) aj tak mam nejake trojky,no zistila som,ze si vobec neviem tak uzivat sex,zatuzila som po silikonoch lebo su pekne pevne,a konence by som sa nehanbila ukazat aj naha..,mozno vam to pride ako malichernost ale ja to uz riesim rok a pol,myslite si ze to ma nejaku vyhodu,ked uz mam dost dobry zaklad?porposim vas o rady

mifor

Podľa mňa je tiež blbosť dávať si silikón na trojky. Veď to sú pekné, primerane veľké prsia. Vebe to pekne napísala.

vebe

marietta, pavloS to napisal (ci la, neviem vzdy posudit kto tu je zena a kto muz) velmi dobre. Este si neriesila taky skutocny problem, ked riesis toto, co popisujes. Nesudim nikoho,ked ho trapia male ci ovisnute prsia, sama viem, ze nas zienky to trapi. Mam ale o trochu viac rokov ako ty a na veci sa pozeram inak. Treba sa spytat muzov co sa im paci, zistila by si, ze prsia riesia ovela ovela menej, nez zeny samotne, teda povedala by som, ze to takmer vobec neriesia a nie je to pre nich take podstatne ako si zeny myslia. Zeny si same vytvorili akysi ideal, ako by mali vyzerat, ake by mali byt stihle, ake by mali mat prsia a tak a same si robia stres z toho, aby tak aj vyzerali. Pre normalneho muza pritazlivost zeny nieje v jej dokonalosti ani v prsiach cislo 3 co 4, je to v zene ako takej. Ani sex appeal nema s objemom hrudnika vobec nic spolocne, ten bud je alebo nie je a silikony to nezmenia. Naozaj teda plati, ze my zienky by sme si mali same seba viac vazit a hlavne mat same seba radi take ake sme.

silikon

no musim povedat ze su dozivotne silikony kedze ich sama mam...chirurg mi povedal ze ich netreba vymienat, iba ak z estetickeho hladiska za 20, 30 rokov...nemam este dieta, a po kojeni sa tvar prsnikov urcite zmeni aj ked su implantaty. takze je to na zene, ak ma dozivotne, ci to chce casom po kojeni podstupit opat, ale nie je nutne ich vymienat. mam znacku Mentor, mam ich dva roky a som nadmieru spokojna.

pauli 73

adam, ty jednoducho vieš všetko :))) francúzka spoločnosť Eurosilicone už 20 rokov vyrába a dodáva prsné implantáty a od 1.1.2009 garantuje doživotnú záruku na výmenu prsného implantátu. Takže v tomto nováčikovia nie sú a asi vedia prečo tú záruku ponúkajú.A ak sa ma nejaká vada na implantáte prejaviť tak ver, že sa prejaví hneď po vyhojení alebo max. do 10 rokov. Prečítaj si www.eurosilicone.com. A okrem nie je namieste porovnávať jablká s hruškami :)

AdamKrt

pauli 73:

neviem, ako ktory vyrobca silikonov, ale kopec roznych vyrobcov, napr. u elektroniky povazuje dozivotnu zaruku za zaruku, dokial sa vyraba dany model. Cize urobia novy typ a mas po dozivotnej zaruke aj o 3 roky. Za to zo zakona je povinna iba 2 rocna zaruka. Zaruka sa samozrejme nebude vztahovat dozivotne na pracu a mam pochybnosti, ze keby aj niekto reklamoval po 10-20 rokoch silikony, ze ma u koho...

Steven

No toto je 10 rokov co ich ma. Rozpraval som sa s nou na tuto temu,ze ich bude treba dat von a dat nove,ale ona mi dokola tvrdi,ze su dozivotne. No,mozno teraz take robia,ale desat rokov do zadu take urcite neboli,teda si myslim. Chcem len aby isla k lekarovi a povedal nam ci so v poriadku,alebo ich treba dat uz von a dat nove. Dievcata dakujem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

silikony ano ci nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk