Chlpy: áno alebo nie?!

skodafa

ja som upraveny tak ako sa to paci priatelke a to ze ako ma citit to mi potom povies daj si urobit obriezku lebo obrezany nesmrdi ... nic v zlom ale myslim si ze ked si da zena uzke rifle a ma ich cely den a vecer sa vyzlecie tiez asi nevonia ako rano nie ...

skodafa

teraz sa ale nebavime kolko rokov ma ta zena ... a je to jeho robota a nie nejake predstavenie zien ktora ma ako upravenu ... ked je zena osprchovana upravena myslim slusne oblecena je podla mna tomu gynekolovi uplne jedno ci si oholena alebo nie

meggy10

aluska to si napisala pravdu moja mama bude mat 40 a holy si nieje zaostala ako poniektore ine. skodafa ved pri orale tej tvoej si musis potom 3 dni vytahovat chlpy z ust, ale ako tak citam aj ty si zrasteny a neupraveny tak musi aj ona vytahovat.a este ked sa spotis tak to musi byt velmi prijemna vona. ved len to pichanie musi vadit. a kazdy by sa mal holit aj koli sebe je to viac prijemnejsie, estetickejsie a hygienickejsie.

Apolónia

mary anne:
//: Tému som založila ja, lebo som chcela vedieť názor ostatných na danú vec, pre budúcnosť a nie pre dnešok :) Takže ďakujem a myslím si, že tému by sme mohlo ukončiť... ://

aluska

skodafa uz 100 krat si napisal o tom istom...dobre, mas rad zarastene susky, cim viac chlpov, tym lepsie..nemusis to pisat v kazdom prispevku...zacinam si myslet ze si nejaky vadny ked pises stale len o chlpoch medzi nohami