Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Produkty-Tianshi

dionee

Ahoj, akurat dnes som si do blogu pridavala o ganoderme, a Tianshi mi hned nieco vravela. Zaguglila som a objavila som na www.novezdravie.sk o tianshi ze je tam aj huba reishi- ganoderma o ktorej som pisala na mojom blogu dionee.blog.cz. Neviem teda ci to ma s tianshi nieco spolocne, ale kamoska s tym pracuje. Ja prave skusam zubnu pastu s ganodermou, jedna zas skusa cukor. Maju aj kavu, je chutna. Urcite by som vyrobky odporucala ak ti to financne vide.
Tieto vyrobky ale nejak hufne prichadzaju zrazu na trh.

delphia

kraska nikdy nic som od nich neuzivala, nakolko moj znami je distributorom a ked zacinal s predajom, tak sa nechal pocut, ze mesacne predajom tych doplnkov chce zarobit minimalne aspon 50 tisic korun. dobre ma nevystrelo! teda nie ze pomoct chorym, ale v prvom rade zarobit!!! no a nakolko je inzinierom, dokonca do funkcie organizmu nerozumie absolutne nic, tak mna- zdravotnika veru jeho "odborne" rady velmi nezaujali... no a tie nehorazne ceny... hroza! radsej si objednavam na zaklade odbornych rad RNG z Puritans pride. vyjde to urcite lacnejsie aj s postovnym. hlavne ak objednavas viac druhov a aj kusov doplnkov.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.